1. Rozrywka
 2. TV

Trzymajcie się. Player i TVN pokazali swój rozkład jazdy na marzec

Lokowanie produktu: Player

Zbliża się wiosna, a wraz z nią wiosenne ramówki telewizji i serwisów VOD. Swoją pełną zapowiedzi ofertę pokazał właśnie duet Player i TVN. Wśród nich sporo nowości, ale też długo oczekiwane powroty.

27.02.2023
11:42
player logo tvn marzec

Nareszcie wiosna. To znaczy jeszcze nie za oknem, ale pierwszą jej zapowiedzią niech będą nowe ramówki telewizji i serwisów VOD. W tym roku przy okazji powolnego żegnania zimy Player i TVN przygotowali masę nowości i kilka długo wyczekiwanych powrotów do ramówki.

Player i TVN – co warto obejrzeć w marcu

Przyglądając się licznym nowościom i powrotom, warto zwrócić uwagę, że fani mocnych i bardzo ambitnych produkcji będą mogli cieszyć się „Sukcesją”, która na antenę TVN trafi już 7 marca. Z kolei już 2 marca) do ramówki powróci nieśmiertelny hit telewizji, czyli „Kuchenne rewolucje”. Miłośnicy głośnych, dowcipnych i często niepokornych rozmów mogą już zacierać ręce, bo 7 marca wraca Kuba Wojewódzki.

Zakup w ciemno

Muszę się do czegoś przyznać. Uwielbiam te formaty z magazynami, sprzedawcami, poszukiwaniem skarbów i przede wszystkim z wyceną przedmiotów z pozoru zwyczajnych, które okazują się unikatowe. „Zakup w ciemno” będą właśnie takim programem. To reality show opowie o handlarzach, którzy licytują palety wypełnione po brzegi towarami od wielkich sieci handlowych oraz produktami ze zwrotów konsumenckich. Mogą trafić zarówno na prawdziwe skarby, jak i na rzeczy bezwartościowe, bo kupują towar w ciemno.

Premiera 1 marca na antenie TTV i w Playerze.

True Love

True love player
Nowość Player i TVN7

Nowe reality show od TVN7 i Playera to polska wersja popularnego za granicą formatu. Bohaterowie będą, jak zwykle w tego typu programach, obserwowani przez czujne oko kamery w pięknych okolicznościach przyrody (w tym wypadku w Kolumbii). Oczywiście pojawią się wyzwania i zadania, a następnie uczestnicy zostaną poddani testowi wykrywacza kłamstw. Ma to zweryfikować, czy to co mówią jest zgodne z prawdą, a przede wszystkim – czy ich emocje są szczere. Zwykle w takich sytuacjach, gdy zadawane są podchwytliwe pytania, o uczestnikach dowiadujemy się więcej, niż oni sami chcieliby nam powiedzieć.

Premiera 27 lutego na antenie TVN7 i w Playerze

Kto to wie?

Kto to wie - nowość TVN

Nowa gra telewizyjna, która będzie zrealizowana… w domach uczestników. Prowadząca Dorota Wellman połączy się z graczami, którzy będą musieli odpowiedzieć na kilka pytań. Rzecz w tym, że teleturniej nie będzie sprawdzał ich wiedzy, a intuicję. Uczestnicy zostaną poproszeni o wskazanie odpowiedzi na kilka pytań, które wcześniej zadano Polakom w sondażach. To program z energią „Familiady”, ale w bardzo odświeżonej i przy okazji nowoczesnej formule.

Premiera 27 lutego na antenie TVN i w Playerze.

Ugotowani w parach

Nowa seria niezwykle popularnego show kulinarnego już niebawem w TVN. Niby wszystko tu jest po staremu, ale formuła została odświeżona. W każdym odcinku trzyosobowe zespoły będą rywalizować w kuchni, aby podbić serca innych uczestników i oczywiście zawalczyć o nagrodę. W tym roku kamery zajrzą do domowych kuchni między innymi w Warszawie, Trójmieście, Poznaniu, Białymstoku, Wrocławiu, Łodzi i Krakowie.

Premiera 1 marca na antenie TVN i w Playerze.

Nastolatki rządzą… kasą

dzieciaki rzadza kasa
Nowość Player i TVN

Z wiekiem zdobywa się umiejętności i przede wszystkim doświadczenie w zarządzaniu pieniędzmi. A co by było, gdyby to dzieciaki przejęły całą kontrolę nad domowym budżetem? Na to pytanie odpowie program „Nastolatki rządzą… kasą”. Przez miesiąc nastolatki będą decydować, na co przeznaczyć pieniądze i jak rozłożyć wydatki. Czy uda im się rozplanować budżet tak, aby wystarczyło na rachunki, zakupy i drobne przyjemności? A co w takim razie z rodzicami – jak dogadają się różne pokolenia? Nad eksperymentem będzie czuwał Marcin Józefaciuk, pedagog i nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem. Zapowiada się pouczająca produkcja.  

Premiera 14 marca na antenie TVN i w Playerze.

Rozkład jazdy na najbliższe tygodnie:

 • True Love, 27.02
 • Sekrety życia, 27.02
 • Kto to wie?, 27.02
 • Gogglebox, , 27.02
 • Ukryta prawda, 27.02
 • Zakup w ciemno, 1.03
 • Ugotowani w parach , 1.03
 • Życie na kredycie, 2.03
 • Kuchenne rewolucje, 2.03
 • 99 – Gra o wszystko. VIP, 4.03
 • Azja Express, 4.03
 • MasterChef Junior, 5.03
 • Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka, 5.03
 • Kuba Wojewódzki, 7.03
 • Nastolatki rządzą… kasą, 14.03
Lokowanie produktu: Player
Najnowsze
Zobacz komentarze