REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Aktorzy z "Powrotu do przyszłości" znów razem. Po 33 latach pojawili się na wspólnym zdjęciu

Ekipa z przeszłości wróciła do przyszłości i po 33 latach postanowiła uwiecznić spotkanie na zdjęciu. Fotografia, do której zapozowali członkowie obsady kultowej produkcji "Powrót do przyszłości", pojawiła się na profilu filmowego doktora Emmetta. Po niemal czterech dekadach aktorzy są nie do poznania.

16.08.2023
15:59
Aktorzy z "Powrotu do przyszłości" znów razem. Po 33 latach pojawili się na wspólnym zdjęciu
REKLAMA

Pierwsza część kultowej trylogii "Powrót do przyszłości" zadebiutowała w 1985 roku i już wtedy widzowie pokochali historię, w której Marty McFly podróżuje wehikułem czasu, zbudowanym przez doktora Emmetta Browna. Lata później, kiedy już internet działał już dużo sprawniej i na szerszą skalę, co jakiś czas pojawiały się odniesienia do filmu i pełne rozczarowania wpisy - okazywało się na przykład, że latająca deska, którą można było poruszać się w filmowym 2014 roku, do naszej rzeczywistości jeszcze nie dotarła. I choć od debiutu ostatniej części "Powrotu do przyszłości", który miał miejsce w 1990 roku, minęły 33 lata, telewizyjna emisja trylogii w niedzielne popołudnie wciąż wzbudza wzruszenie. Podobnie jak zdjęcie, na którym po ponad trzech dekadach pozują członkowie obsady "Powrotu do przyszłości".

REKLAMA

Obsada filmu "Powrót do przyszłości" po 33 latach uwieczniła spotkanie na zdjęciu

Wzruszające zdjęcie pojawiło się na profilu Christophera Lloyda, czyli filmowego doktora Emmetta Browna. Wraz z nim zapozowali także Thomas F. Wilson, który wcielił się w rolę Biffa Tannena, a także Lea Thompson, czyli Lorraine Baines. Na wspólnej fotografii nie mogło zabraknąć także Michaela J. Foxa, który w trylogii "Powrót do przyszłości" był odtwórcą roli Marty'ego McFly. Lloyd ma obecnie 84 lata, Fox oraz Thompson - 62 lata, natomiast Wilson - 64 lata.

REKLAMA

Prośba o 88 tys. polubień pod zdjęciem została potraktowana bardzo poważnie. Na ten moment na portalu X wpis Christophera Lloyda zdobył ich już ponad 260 tys., a na Instagramie - ponad 201 tys.

Zdjęcie obsady z "Powrotu do przyszłości" po 33 latach od ostatniej części trylogii
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA