REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Ralph Kaminski zapowiedział przerwę przed finałową trasą koncertową

Ralph Kaminski nie pojawi się na żadnym koncercie sylwestrowym. Artysta poinformował, że robi przerwę od koncertowania, a na scenie pojawi się dopiero w ramach trasy To Bal jest nad Bale, która wystartuje w przyszłym roku.

17.12.2023
10:53
Ralph Kaminski zapowiedział przerwę przed finałową trasą koncertową
REKLAMA

Ten i poprzedni rok były dla Ralpha Kaminskiego z pewnością niezwykle intensywne. W 2022 roku artysta koncertował przez całe lato w wielu polskich miastach, a w 2023 roku, ramach promocji swojego albumu "Bal u Rafała", wyruszył w trasę koncertową. Ralph już w czerwcu wypowiadał się na temat swoich planów - okazało się wówczas, że muzyk planuje zrobić sobie dłuższą przerwę i iść na zasłużony urlop. Kaminski podkreślił, że na początku roku zamierza w wyjątkowy sposób pożegnać swój wymagający projekt i zrobić roczną przerwę, a teraz przekazał fanom kolejną smutną wiadomość.

REKLAMA

O Ralphie Kaminskim przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

Ralph Kaminski robi przerwę w koncertowaniu

W zeszłym roku Ralph pojawił się na sylwestrowym koncercie telewizji Polsat. I choć fani z pewnością mieli nadzieję, że w tym roku również wejdą w Nowy Rok przy akompaniamencie jego muzyki, to niestety - artysta rozwiał wszelkie wątpliwości. Poinformował on bowiem, że w tym roku nie pojawi się już na scenie:

W tym roku w Sylwestra mam wolne, ładuję baterie przed moimi jedynymi przyszłorocznymi koncertami, które odbędą się w lutym, ale pióra i szałowe kreacje się tworzą! Szykujcie też swoje zwariowane stroje - w końcu to Bal jest nad Bale

- zapowiedział.

Fani w komentarzach wykazali się ogromnym zrozumieniem dla artysty, życząc mu odpoczynku i złapania oddechu przed nadchodzącą trasą koncertową To Bal jest nad Bale. Wokalista rozpocznie ją już w lutym 2024 roku koncertem w Poznaniu, a w kolejnych dniach zagra w Warszawie (18 lutego), Gdyni (23 lutego), Katowicach (25 lutego) i Wrocławiu (29 lutego).

REKLAMA

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z teledysku "Pies" na YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA