REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. Dzieje się

Występ Rihanny na Super Bowl przejdzie do historii. Piosenkarka ujawniła, że spodziewa się dziecka

Rihanna skradła show podczas 57. wydarzenia sportowego Super Bowl. Piosenkarka, która była tegoroczną gwiazdą Halftime Show nie tylko rozgrzała muzycznie stadion w Arizonie, a wraz z nią około dwustu tworzących choreografię tancerzy, ale również ujawniła swoją drugą ciążę.

13.02.2023
12:28
rihanna ciaza superbowl
REKLAMA

Super Bowl to sportowe wydarzenie, o którym co roku jest głośno na całym świecie. Jednak to nie tylko finałowy mecz NFL, mający wyłonić mistrza ligi, jest wyczekiwaną częścią imprezy. Jest nią również tak zwany halftime show, czyli pokaz, który rozgrywa się w przewie meczu. W poprzednich latach na stadionie głównymi artystami i artystkami były takie gwiazdy, jak Eminem, Snoop Dogg, Shakira, Jennifer Lopez czy Beyonce. W tym roku, na 57. finale Super Bowl na State Farm Stadium w Arizonie pojawiła się Rihanna, która swoim występem rozgrzała kibiców na całym stadionie. Ponadto piosenkarka ujawniła, że jest w drugiej ciąży, co z pewnością było niemałym zaskoczeniem.

REKLAMA

Występ Rihanny

Piosenkarka pojawiła się na stadionie w czerwonym, obcisłym kombinezonie i, stojąc na uniesionej platformie, rozpoczęła występ kawałkiem "Bitch Better Have My Money". Na stadionowej scenie wraz z nią było około czterdziestu tancerzy i tancerek w białych kombinezonach i goglach. Następnie wykonała takie utwory jak "Only Girl", "Work" czy "Pour It Up". Podczas wykonania piosenki "All Of The Lights" na stadionie wraz z Rihanną było już około dwustu osób - tancerze i tancerki odtworzyli kawał dobrej choreografii, zarówno na wzniesionych platformach, co sprawiało, że cały występ wyglądał niezwykle widowiskowo, jak i bliżej murawy. Kibice w tym czasie mogli usłyszeć również utwóry "Umbrella" i "Run This Town". Rihanna zakończyła swój występ piosenką "Diamonds", wznosząc się na platformie, rozświetlona błyskiem sztucznych ogni, które rozbłysły nad stadionem w Arizonie.

To z pewnością było widowisko, które przejdzie do historii. Nie tylko przez jakość i każdy dopracowany element występu. Świat bowiem po raz pierwszy obiegła informacja, że Rihanna jest w drugiej ciąży.

Rihanna i ASAP Rocky podczas występu na 57. finale Super Bowl

Rihanna spodziewa się drugiego dziecka

Gdy w styczniu 2022 roku Rihanna poinformowała, że spodziewa się dziecka, fani nie kryli ekscytacji i radości. Chwilę przed narodzinami, piosenkarka pojawiła się na okładce magazynu Vogue, na łamach którego wypowiedziała się na temat ciąży i relacji z ojcem dziecka - ASAP Rocky’m.

 class="wp-image-2294080" width="559" height="760"
Rihanna na okładce majowego wydania Vogue. Fot. Annie Leibovitz

W tym roku, podczas finału Super Bowl, piosenkarka pojawiła się jako wykonawczyni podczas halftime show. Obcisły, czerwony kombinezon sprawił, że internet obiegły spekulacje, czy Rihanna nie jest w ciąży. Domysły potwierdził reprezentant Rihanny, mówiąc, że gwiazda spodziewa się drugiego dziecka.

REKLAMA

Jak podaje serwis Deadline, okazało się, że jeszcze do niedawna piosenkarka długo zastanawiała nad tym, czy powinna wystąpić podczas 57. finału Super Bowl. Do udziału w wydarzeniu skłoniło ją macierzyństwo:

Kiedy zostajesz mamą, ogarnia cię uczucie, że możesz podbić cały świat. Możesz zrobić wszystko, a Super Bowl to jedna z największych scen na świecie

- skomentowała Rihanna.
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA