REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Dzieje się

Adele odkupiła od Sylvestra Stallone willę. Postawiła mu jeden warunek związany z filmem "Rocky"

Adele z początkiem czerwca odkupiła od Sylvestra Stallone luksusową posiadłość w Beverly Hills, wartą 58 milionów dolarów. Niedawno w jednym z wywiadów aktor informował, że Adele postawiła jeden warunek odnośnie luksusowej posiadłości. Chodzi o pomnik Rocky'ego na terenie posesji.

21.06.2023
11:20
Adele odkupiła willę od Sylvestra Stallone
REKLAMA

Z początkiem czerwca portal TMZ informował, że brytyjska piosenkarka Adele odkupiła od Sylvestra Stallone luksusową willę w Beverly Hills, wartą aż 58 milionów dolarów. Dopiero teraz na jaw wyszły pewne szczegóły odnośnie tej transakcji. Jak się okazuje, brytyjska gwiazda nie pozwoliła aktorowi na zabranie z posesji pewnego ważnego dla niego elementu wyposażenia. Chodzi o pomnik Rocky'ego na terenie posesji. Adele zapowiedziała, że jeśli pomnik zniknie, nie dojdzie do transakcji.

REKLAMA

Adele postawiła jeden ważny warunek w kwestii zakupu domu od Stallone. Chodzi o pomnik Rocky'ego.

O kulisach negocjacji z Adele Stallone opowiedział w najnowszym wywiadzie dla "The Wall Street Journal". Gwiazdor zdradził, że po sprzedaniu willi, chciał zabrać ze sobą pomnik Rocky'ego, który umiejscowiony jest przy basenie. Jak się okazuje, Adele nie zgodziła się na to. Gwiazda miała powiedzieć, że zrezygnuje z zakupu posiadłości, jeśli gwiazdor zabierze pomnik.

Stallone postanowił pokojowo podejść do całej sprawy i przystał na warunki proponowane przez Adele. Tymczasem Adele zabrała się do pracy i postanowiła przystąpić do całkowitej renowacji willi Stallone. Aktor widział już efekty przebudowy domu i jak powiedział w rozmowie z serwisem TMZ, jest zadowolony z końcowego efektu. Podoba mi się, co z nią robi. Wygląda pięknie - podkreślił.

REKLAMA

Willa Stallone wybudowana została w 1994 roku

Warto też dodać, że w posiadłości Stallone znajdowało się wiele bardzo różnych pamiątek związanych z serią filmów "Rocky". Mimo że gwiazdor chciał za swoją posiadłość aż 110 milionów dolarów, opuścił cenę do 85 milionów. Willa Stallone wybudowana została w 1994 roku przez Edwarda Granzbacha. Zaprojektowana została przez Richarda Landry, który urządzał domy m.in. Michaela Jacksona oraz Roda Stewarta. Jedno z pomieszczeń zostało w całości poświęcone postaci Rockey'ego. Warto też zaznaczyć, że na terenie willi znajduje się kino, ale też przygotowany na zamówienie bar, sześć salonów oraz dziewięć łazienek.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA