REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. Dzieje się

5 etapów, tysiące ludzi i żadnej gwarancji. Zakup biletów na Taylor Swift to piekło

The Eras Tour trwa. W ramach trasy koncertowej Taylor Swift tym razem odwiedzi Europę i po raz pierwszy w historii zawita do Polski. Po nieprzyjemnych doświadczeniach ze sprzedaży biletów podczas trasy w USA, tym razem dystrybutorzy biletów postanowili zminimalizować ryzyko nielegalnych działań i przygotowali dla fanów pięcioetapową drogę do kupna biletu, której przejście wcale nie gwarantuje otrzymania wejściówki.

21.06.2023
10:11
5 etapów, tysiące ludzi i żadnej gwarancji. Zakup biletów na Taylor Swift to piekło
REKLAMA

Taylor Swift po raz pierwszy w historii zagra w Polsce na PGE Narodowym w Warszawie. Biorąc pod uwagę popularność wokalistki i jej sukcesy na trasie The Eras Tour, a także pobijane przez nią muzyczne rekordy, będzie to głośne wydarzenie. Właściwie to już jest głośno, mimo że sprzedaż biletów jeszcze dobrze się nie rozpoczęła. A jak już o biletach mowa: dystrybutorzy wejściówek już na wstępie ostudzają zapał i ostrzegają, że nie każdemu uda się dostać na koncert Taylor Swift. I to wcale nie chodzi o zaciętą walkę z zacinającą się stroną czy nieudaną płatnością. Okazuje się, że samo dotarcie do kolejki nie będzie wcale takie proste.

REKLAMA

Rejestracja i sprzedaż biletów odbędzie się za pośrednictwem portalu eBilet

Na oficjalnej stronie Taylor Swift opublikowany został harmonogram trasy koncertowej po Europie. Obok daty koncertu w Polsce, który odbędzie się 2 sierpnia 2024 roku, jak i innych krajów, znajduje się odnośnik do rejestracji. O co chodzi? Okazuje się, że tym razem dystrybutorzy postanowili zabezpieczyć się przed botami czy innymi nielegalnymi sposobami na kupno biletów, które skutkowały ich dużo droższą sprzedażą na lewo i w związku z tym zapowiedzieli pięcioetapową drogę do, na dobrą sprawę, samego ustawienia się w kolejce.

Po rejestracji w serwisie eBilet, która trwa do 23 czerwca do godziny 23:59, dystrybutor biletów informuje, że wszystkie osoby, które wypełniły formularz i zostały pozytywnie zweryfikowane, 5 lipca 2023 roku otrzymają e-mail z potwierdzeniem i dodatkowymi informacjami, a dzień przed sprzedażą biletów, czyli 12 lipca 2023 roku o godzinie 12:00, dostaną wiadomość e-mailową ze specjalnym linkiem do sprzedaży i unikalnym kodem.

REKLAMA

Serwis ostrzega, że nie każdy, kto przejdzie już etap weryfikacji po rejestracji i cudem uda mu się dostać na stronę, będzie miał szansę na zakup biletu:

Spodziewamy się, że zapotrzebowanie będzie większe niż liczba dostępnych biletów. Otrzymanie dostępu do sprzedaży nie gwarantuje możliwości zakupu biletów. Bilety będą dostępne w sprzedaży na podstawie kolejności wejść na stronę

- czytamy w e-mailu od serwisu eBilet.
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA