REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zwiastun filmu Emoji udowadnia, że… wcale nie jest tak tragicznie, jak się spodziewałem

The Emoji Movie to jedna z najmniej oczekiwanych, ale za to najżarliwiej krytykowanych animacji ostatnimi czasy. Pierwszy pełen zwiastun pokazuje, że gromy rzucane w jej twórców mogły być nieco na wyrost.

17.05.2017
11:07
Film o Emoji
REKLAMA
REKLAMA

Bohaterem The Emoji Movie jest emotikon „meh”, którego każdy z nas posiada w smartfonie. W przeciwieństwie do pozostałych kolegów po fachu, Meh nie jest w stanie ograniczać się do jednej, jedynej ekspresji. Gdy nadchodzi jego wielka chwila, bohater nie jest w stanie dobrze przedstawić pożądanej emocji, co powoduje całą lawinę zdarzeń.

The Emoji Movie pokaże to, co mamy w smartfonie. Oczywiście w bajkowy, przyjazny młodemu odbiorcy sposób.

Przykładowo, aplikacja Candy Crush to prawdziwa, wypełniona słodkościami kraina. Zera i jedynki tworzące kod to obiekty rzeczywiste. Istnieje nawet klub niechcianych emotikon, z których prawie nikt nie korzysta. Co dziwne, widziałem tam bakłażana, który raczej nie może narzekać na brak popularności. Młodzi internauci używają go w odmiennym od oczywistego, mocno pikantnym znaczeniu.

REKLAMA

The Emoji Movie nieco przekonało mnie do siebie tą wizją magicznego wnętrza mobilnego urządzenia. Nie wiem na ile to kwestia mojej fascynacji nowymi technologiami, a na ile dobrze dobrane sceny. Widoczne na zwiastunie gagi nie budzą we mnie żenady, co naprawdę nieczęsto się zdarza. Tak, piję do was, pokraczne Minionki.

The Emoji Movie zadebiutuje już 4 sierpnia 2017 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA