REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Zwiastun 3. sezonu "The Mandalorian" zapowiada ekscytującą przygodę

"The Mandalorian" powraca na Disney+ z 3. sezonem. Oj, będzie się w nim działo. W sieci właśnie pojawił się zwiastun nadchodzącej kontynuacji pierwszego aktorskiego serialu Star Wars. Znani nam już bohaterowie podróżują w nim po galaktyce, a my dostajemy przedsmak czekających ich przygód.

17.01.2023
8:24
the mandalorian disney gwiezdne wojny
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

Dla fanów "Gwiezdnych wojen" 2023 rok zapowiada się iście wspaniale. Ba, on już się świetnie zaczął. 4 stycznia na Disney+ zadebiutował bowiem spin-off "Wojen klonów" - "Parszywa zgraja". W kolejce na platformę już jednak ustawiają się kolejne tytuły. Na samym początku marca w serwisie Myszki Miki zadebiutuje kontynuacja pierwszego aktorskiego serialu osadzonego w świecie Star Wars. "The Mandalorian" powraca z 3. sezonem, a jego świeżutki trailer zapowiada przednią zabawę.

Gdy swoje premiery miały pierwsze dwa sezony "The Mandalorian", Disney+ nie był jeszcze u nas dostępny. Polacy nie mogli więc oglądać serialu w sposób legalny, dlatego oficjalnie tylko czytaliśmy doniesienia, jaki ten serial jest wspaniały. Świat oszalał na punkcie tego kosmicznego westernu i jego bohaterów, a szczególnie Grogu zwanego potocznie Baby Yodą. Teraz sytuacja rysuje się już zgoła inaczej. Platforma Myszki Miki jest z nami już od dłuższego i zdążyliśmy nadrobić dotychczasowe odcinki. Dlatego 3. sezon będziemy oglądać równolegle z całym światem.

REKLAMA

The Mandalorian - zwiastun 3. sezonu serialu Star Wars

W 3. sezonie "The Mandalorian" będzie się dużo działo. Tak wynika z udostępnionego właśnie zwiastuna, w którym możemy zobaczyć, jak Din Djarin i Grogu kontynuują swoje przygody w bardzo odległej galaktyce. Przyjdzie im na pewno spotkać sporą grupę Mandalorianów i narobią trochę zamieszania. Sami zresztą zobaczcie jak to wygląda:

The Mandalorian: 3. sezon - Gwiezdne wojny - Disney
REKLAMA

"The Mandalorian" rozgrywa się pięć lat po wydarzeniach przedstawionych w "Powrocie Jedi". Już wcześniej pozwoliło to twórcom wprowadzić do serialu postacie znane z oryginalnej trylogii. Pod koniec 2. sezonu w produkcji pojawił się bowiem sam Luke Skywalker. Teraz nie brakuje przesłanek, że w nadchodzących odcinkach spotkamy Hana Solo. Czy tak będzie? To się okaże.

Disney skrzętnie rozwija uniwersum Gwiezdnych wojen na swojej platformie streamingowej. Po "Parszywej zgrai" i 3. sezonie "The Mandalorian" w 2023 roku na platformie mają jeszcze zadebiutować m.in. „The Acolyte”, „Skeleton Crew” i „Ahsoka”.

Premiera 3. sezonu "The Mandalorian" 1 marca na Disney+.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA