REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Vodylla to nowy serwis streamingowy w Polsce. Powstał z myślą o dorosłych

Więcej platform streamingowych! Portfele Polaków wytrzymają. Szczególnie jeśli nowe serwisy wyglądają tak, jak ten, który wystartował dzisiaj rano. Vodylla nie będzie konkurować z gigantami pokroju Netfliksa, czy Disney+. Jej oferta skierowana jest do konkretnego typu widzów - dorosłych.

08.05.2023
18:12
vodylla nowość co obejrzeć dokumenty
REKLAMA

Chociaż na rynku platform streamingowych w Polsce od dawna jest już bardzo ciasno, regularnie debiutują u nas nowe usługi. Dzisiaj, 8 maja 2023 roku wystartowała Vodylla, która w przeciwieństwie do chociażby Disney+ nie jest serwisem familijnym. Coś dla siebie znajdą na nim widzowie poszukujący mocnych wrażeń. Jego oferta skierowana jest do osób dorosłych zainteresowanych polityką, historią, konfliktami zbrojnymi, czy militariami.

Na start serwisu Vodylla w Polsce dostajemy ok. 500 godzin kontentu, na który składają się dokumenty. I to różnej maści. Wśród nich znajdziemy filmy kinowe (w tym tytuły nominowane do Oscara), krótsze formy telewizyjne oraz miniserie i wieloodcinkowe seriale. Są to produkcje pokazujące brutalną prawdę o naszym świecie, dostarczając więcej emocji niż niejedne fabuły. Na rozluźnienie w bibliotece usługi znajdziecie natomiast tytuły o ikonach popkultury.

Czytaj także:

REKLAMA

Vodylla - co obejrzeć na nowej platformie streamingowej?

Na szczególną uwagę w bogatej ofercie platformy Vodylla zasługuje nominowany do Oscara film "Carter Land" o ludziach, którzy po obu stronach granicy amerykańsko-meksykańskiej walczą z brutalnym kartelem narkotykowym. Równie mocnych emocji dostarczy wam "Ja. Snajper" czy "Neavy Seals. Prawdziwa historia". Ten ostatni odsłania kulisy działania tytułowej elitarnej jednostki wojskowej.

Vodylla - VOD - nowa platforma streamingowa

W serwisie Vodylla znajduje się też dwuczęściowy dokument o zespole Queen - "Queen. Nasze dni", czy pełen humoru program "Moon Talk", w którym rozmowy z gwiazdami odbywają się przy świetle Księżyca. Jak więc widać, jest z czego wybierać. Na razie jednak kontent składa się tylko z produkcji na licencji. To ma się zmienić jeszcze w tym miesiącu, bo w maju pojawi się pierwszy tytuł oryginalny usługi. Szczegóły nie są na ten moment znane.

REKLAMA

Dostęp do platformy Vodylla kosztuje 19,90 zł miesięcznie. Jak przyznaje Przemysław Petryszyn z RDF Entertainment, właściciela serwisu, jest to cena za wysoka dla osoby niezainteresowanej ofertą usługi, ale przystępna dla "właściwego odbiorcy" i pozwalająca "utrzymać i rozwijać wartościowy produkt".

Vodylla dostępna jest jedynie w wersji na przeglądarkę internetową. Platformę znajdziecie pod adresem www.vodylla.pl.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA