REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Krytycy nie cierpią „Carnival Row”. Użytkownicy Prime Video z kolei pokochali ten serial fantasy

2. sezon "Carnival Row" już na Amazon Prime Video. Chociaż serial nie cieszy się uznaniem krytyków, widzowie za nim przepadają. Szczególnie w Polsce. Produkcja na dobre rozgościła się bowiem na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie w naszym kraju. Możemy spokojnie założyć, że trochę czasu tam spędzi.

25.02.2023
11:36
carnival row 2 sezon amazon co obejrzeć
REKLAMA

Amazon szaleje w drugiej połowie lutego. O ile wcześniej na Prime Video pojawiały się pojedyncze nowości, tak teraz kolejny tydzień z rzędu dostajemy już dwie piątkowe premiery. Tym razem na platformie zadebiutował film "Die Hart" i serial "The Consultant" z Christophem Waltzem. Natomiast poprzednio był to 3. sezon "Star Trek Picard" i 2. sezon "Carnival Row".

Za sprawą "Carnival Row" Amazon próbował stworzyć własną "Grę o tron" - serial fantasy, o którym mówiliby wszyscy. Oczywiście się nie udało. Prime Video jednak się nie poddawało. W końcu gra była warta świeczki, więc platforma poszła za ciosem i po jakimś czasie dostaliśmy "Koło czasu". Dopiero jednak "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" spełniły swoje zadanie. Nie jest to produkcja idealna, ale na pewno głośna.

REKLAMA

Czytaj także:

Carnival Row - 2. sezon serialu fantasy podbija Amazon Prime Video

"Carnival Row" nie mogło pochwalić się rozgłosem na miarę "Pierścieni Władzy", ani liczyć na takie uznanie krytyków. Serial nie był ani sukcesem komercyjnym, a i krytycy za nim nie przepadali. Można więc było mieć nadzieję, że skoro zdecydowano się już na kontynuację, to tym razem Prime Video jakoś bardziej się do niej przyłoży. Nic jednak na to nie wskazuje. Ba, według recenzentów jest nawet jeszcze gorzej.

O ile pierwszy sezon "Carnival Row" zdobył na Rotten Tomatoes 57 proc. pozytywnych opinii, drugi ma ich już 43 proc. Na tę chwilę ocena publiczności spadła natomiast z 88 proc. na 87 proc. Patrząc na tak różne dane, trudno dojść do jakiegoś spójnego konsensusu. Sprawa ma się jednak zupełnie inaczej, jeśli pod uwagę weźmiemy popularność tej produkcji w naszym kraju. Polacy wręcz rzucili się na 2. odsłonę serialu fantasy.

Carnival Row: 2. sezon - Amazon Prime Video

Już chwilę po swojej premierze 2. sezon "Carnival Row" zagościł na liście najpopularniejszych tytułów Prime Video w naszym kraju. Przez większość tygodnia zajmował drugie miejsce, aż w końcu wspiął się na sam szczyt. Amazon wydaje po dwa odcinki w każdy piątek, a skoro przed nami łącznie jeszcze sześć epizodów można się spodziewać, że serial dłużej pobędzie w zestawieniu najchętniej oglądanych produkcji dostępnych w serwisie.

Amazon Prime Video - najpopualrniejsze w Polsce w tym tygodniu:

REKLAMA
 1. Carnival Row
 2. Farma Clarksona
 3. Konsultant
 4. Star Trek Picart
 5. Die Hart
 6. Legenda Vox Machiny
 7. Nie cudzołóż i nie kradnij
 8. The Boys
 9. Bodyguard i żona zawodowca
 10. Władca Pierścieni Pierścienie Władzy

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA