1. Rozrywka
  2. VOD

Najlepsze seriale i filmy Canal+ w promocji. W pakiecie dostaniesz je za grosze

Lokowanie produktu: Canal+

Jeśli czekaliście na dobry moment, aby w końcu obejrzeć takie seriale jak "Belfer", "Emigracja XD" czy "The Office PL", to on właśnie nadszedł. Canal+ przygotował dla swoich widzów wyjątkową ofertę, dzięki której koszt miesięcznej subskrypcji jest jednym z najniższych wśród pozostałych serwisów VOD.

27.10.2023
17:11
Najlepsze seriale i filmy Canal+ w promocji. W pakiecie dostaniesz je za grosze

O filmach i serialach wyprodukowanych przez Canal+ jest zawsze głośno. "Belfer", "Kruk" czy "Emigracja XD" to polskie tytuły, które wśród widzów stały się hitami. Jeśli zwiastuny tych i innych produkcji wyświetlały wam się już setki razy, a wy myśleliście: "muszę je w końcu obejrzeć", to właśnie teraz jest odpowiedni moment na rozważenie zakupu subskrypcji w serwisie. Canal+ przygotował bowiem ofertę, w ramach której można oglądać polskie i zagraniczne hitowe produkcje za mniej niż 20 zł miesięcznie, co czyni ją jedną z najtańszych subskrypcji w porównaniu do innych platform VOD.

Konkurencyjna oferta Canal+. Miesięczna subskrypcja w nowym pakiecie kosztuje mniej niż 15 zł

Canal+ Seriale i Filmy przygotował dla swoich widzów wyjątkową ofertę. Podczas gdy normalnie za miesiąc subskrypcji trzeba wyłożyć 29 zł, to w nowym pakiecie z opcją długoterminową zapłacisz jedynie 14,5 zł miesięcznie. Aby to zrobić, należy zapłacić z góry 178 zł za cały rok.

W sumie na zakupie pakietu można zaoszczędzić aż 174 zł. Choć promocyjna oferta nie obejmuje transmisji sportowych, to w cenie znajduje się także telewizja na żywo, w skład których wchodzą kanały oryginalne Canal+ oraz 7 kanałów ogólnodostępnych, m.in. Canal+ Premium, Canal+ Film, Canal+ Seriale, TVP 1, TVP 2 i Polsat.

W ramach oferty użytkownicy otrzymują przede wszystkim dostęp do tysięcy produkcji Canal+, wśród których znajdują się takie tytuły kryminalne jak "Belfer", "Kruk", "Klangor" czy najnowsza "Emigracja XD", a także hitowe polskie zagraniczne produkcje, wśród nich m.in. "John Wick", nominowany do Oscara "Wieloryb", "Masz ci los!" czy "Chrzciny".

Miłośnicy klasyki również znajdą coś dla siebie - na platformie obejrzeć można kultowy "Vabank" czy "Psy". Warto także pamiętać, że Canal+ to nie tylko filmy i seriale - serwis oferuje także inne pakiety, w ramach których oglądać można transmisje rozgrywek m.in. PKO BP Ekstraklasa, Premier League czy La Liga Santander. Wybrane oferty zapewniają również dostęp do telewizji na żywo oraz dodatkowo płatnych pakietów z Netfliksem i HBO Max.

Canal+: zwiastun 3. sezonu serialu "Belfer"

Ci, którzy zdecydują się na skorzystanie z nowej oferty serwisu, już teraz mogą zapoznać się z listopadowym harmonogramem premier. Na platformę wpadnie 3. sezon "The Office PL", "Mafia Mamma", czyli kobieca komedia gangsterska z Toni Colette, Monicą Bellucci i Sophią Nomvete, a także filmowa adaptacja powieści kryminalnej Wojciecha Chmielarza "Wyrwa" z Tomaszam Kotem w roli głównej.

Do puli listopadowych premier dołączy także film "Prawdziwe życie aniołów", inspirowany życiem Krzysztofa Globisza oraz "Sundown" z nominowanym do Oscara Timem Rothem.

O produkcjach w Canal+ piszemy więcej na Spider's Web:

Lokowanie produktu: Canal+
Najnowsze
Zobacz komentarze