CANAL+
  1. Rozrywka
  2. Seriale

3. sezon "The Office PL" zmierza na CANAL+. Do Kropliczanki wrócimy już w przyszłym miesiącu

Lokowanie produktu

Jedni twierdzą, że najlepsza jest wersja brytyjska. Dla innych to amerykańska nie ma sobie równych. Polacy wiedzą jednak, jak to wygląda naprawdę. "The Office PL" deklasuje pozostałe lokalne wariacje formatu Ricky’ego Gervaisa i Stephena Merchanta.

13.10.2023
7:32
the office pl 3 sezon canal+

"The Office PL" w 2021 roku szturmem zdobyło serca widzów i krytyków. Jak do tego doszło? Chociaż produkcja CANAL+ opiera się na zagranicznym formacie, okazuje się na wskroś swojska. Twórcy nawet nie próbują naśladować brytyjskiego oryginału ani jego amerykańskiej wersji, które również w naszym kraju zdążyły już obrosnąć kultem. Od początku poszukują bowiem własnej ścieżki, tak żeby podczas oglądania serialu każdy Polak mógł się przejrzeć krzywym zwierciadle i pośmiać z samego siebie.

To serial dla wszystkich, których szef jest idiotą. A jeśli nawet ktoś pała do swojego przełożonego sympatią, ale lubi patrzeć, jak inni mają gorzej do niego, to też mu się spodoba. Chociaż w podane definicje w naszym kraju wpisuje się – nie przymierzając – każdy, produkcja przeczy zasadzie, że co jest dla każdego, to jest do niczego. Po tym jak dwukrotnie to udowodniła, CANAL+ postanowił pójść za ciosem i szykuje się do wypuszczenia nowych odcinków "The Office PL". 3. sezon zadebiutuje już na początku przyszłego miesiąca.

The Office PL - o czym będzie 3. sezon serialu CANAL+?

Wiadomo, że z serialami jest dokładnie tak samo jak z melodiami – najbardziej lubimy te, które już znamy. Dlatego w nadchodzącej odsłonie nikt nie ma zamiaru zmieniać dotychczasowej formuły. Spodziewajcie się więc kolejnej dawki absurdalnego, czarnego i niezwykle aktualnego humoru. Twórcy zamierzają jak zwykle serwować nam błyskotliwe żarty, nie oglądając się na poprawność polityczną.

The Office PL: 3. sezon - CANAL+

To bezpardonowe podejście sprawiło już, że "The Office PL" złotymi zgłoskami zapisało się na kartach historii rodzimej popkultury. Zasłyszane w serialu teksty weszły do naszej mowy codziennej, a memy z jego bohaterami żyją własnym życiem. Internauci szczególnie upodobali sobie wypowiedzi zdziecinniałego Michała Holca (Piotr Polak), nowoczesnej Patrycji Kowalskiej (Vanessa Aleksander) i (a raczej: przede wszystkim) na wskroś polskiego Darka Wasiaka (Adam Woronowicz). Płynie w nich co prawda inna krew, ale jeden przyświeca im cel – rozbawić nas do łez.

Wpuszczające nas do korporacyjnej rzeczywistości Kropliczanki "The Office PL" jest jak każdy dobry interes – rozkręca się. Dlatego w 3. sezonie serialu na znanych nam bohaterów czekają nowe wyzwania. Po wygranej awansu do warszawskiej centrali firmy Patrycja od razu przechodzi do działania. Zamierza wprowadzić na rynek energetyka. Produkt trzeba jednak stworzyć od zera. To ciężkie zadanie spada na barki pracowników siedleckiego biura. Krótki deadline wprowadza wśród nich popłoch i stres. Wypada więc powiększyć załogę o nowe osoby.

Do młodego i dynamicznego zespołu Kropliczanki dołączy dwóch pracowników. Tomek (Mateusz Król) zastąpi "niesłusznie aresztowanego" Łukiego, a HR-y zasili zmagająca się z depresją Kasia (Małgorzata Gorol). Jak się odnajdą w specyficznej rzeczywistości siedleckiego biura? Łatwo im raczej nie będzie, ale o tym przekonamy się 3 listopada, kiedy to serial zadebiutuje w CANAL+ online i na CANAL+ PREMIUM. Tym razem jednak nie dostaniemy wszystkich odcinków naraz.

the office pl canal+ 3 sezon class="wp-image-2446234"

The Office PL - co jeszcze obejrzeć na CANAL+ online?

Od 3 listopada nowy sezon "The Office PL" co piątek będzie pojawiał się w trzyodcinkowych paczkach. Co w międzyczasie oglądać w CANAL+ online i na CANAL+ PREMIUM? Fani polskich produkcji z pewnością nudzić się nie będą, bo przecież mogą sięgnąć po 3. odsłonę "Belfra", której finał zadebiutuje 20 października. Prócz tego wśród nowości CANAL+ z tego miesiąca znalazły się rodzime komedie "Masz ci los!" i "Bejbis". A jakbyście mieli ochotę na ambitne europejskie kino, możecie obejrzeć rumuńskie "Prześwietlenie", francuski "Kompromat" czy "Ludzki głos" Pedro Almodovara.

CANAL+ online daje swoim użytkownikom dostęp do tysięcy filmów i seriali na żądanie oraz kanałów telewizyjnych na żywo. Ceny pakietów startują od 19 zł/msc. (228 zł rocznie) i zatrzymują się na 54 zł/msc.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze