1. Rozrywka
  2. VOD

Dość wahania. CANAL+ online ma kolejną świetną promocję - teraz musicie się skusić

Lokowanie produktu: CANAL+

Nie ulega wątpliwości, że CANAL+ online to jeden z ciekawszych dostępnych w Polsce serwisów streamingowych, proponujący wiele filmów i seriali, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Co więcej, regularnie uatrakcyjnia swoje oferty rozmaitymi promocjami. Najnowsza zapewnia darmowy dostęp do dziennikarskich treści Onet Premium.

04.10.2023
11:37
canal plus online oferta cena pakiety promocja onet premium

CANAL+ online to serwis streamingowy, który gwarantuje swoim abonentom kanały na żywo, sport, filmy i seriale na życzenie. Platforma szczyci się bogatą ofertą, która - w zależności od wybranego pakietu - umożliwia korzystanie z bogatej biblioteki polskich i zagranicznych produkcji, CANAL+ ORIGINAL, bajek dla dzieci, oryginalnych kanałów∑ CANAL+, kanałów ogólnodostępnych, serwisów informacyjnych i sportu. Słowem: ogrom różnorodnych i jakościowych treści.

Abstrahując już od zagranicznych filmów ("Fabelmanowie", "Wieloryb", "Pukając do drzwi") czy seriali ("Yellowjackets", "Gaslit"), których nie zobaczycie w ramach żadnego innego dostępnego w naszym kraju abonamentu, warto pamiętać, że to właśnie na tej platformie znajdziecie najlepsze, najciekawsze i najbardziej oryginalne polskie produkcje odcinkowe. „Powrót”, „Minuta ciszy”, 3. sezon „Belfra”, „Król”, „Emigracja XD” - to tylko kilka jakościowych seriali z naszego podwórka, które zresztą wielokrotnie chwaliliśmy i polecaliśmy na łamach Spider’s Web. Nie bez powodu.

Canal+ online jest też gratką dla fanów sportowych emocji. Serwis umożliwia doświadczanie ich na żywo - mowa m.in. o meczach PKO BP Ekstraklasy, Premier League, LaLiga Santander, NBA PGE Ekstraliga, Liga 1 Uber Eats czy potyczki Igi Świątek. 

Nasze opinie o produkcjach CANAL+ online przeczytacie tutaj:

CANAL+ online z nową promocją

Szczegóły i ceny poszczególnych pakietów CANAL+ online znajdziecie tutaj. To dobry moment, by się nimi zainteresować, bowiem decydując się na zakup właśnie teraz, otrzymamy dostęp do treści Onet Premium. W zależności od tego, czy skusimy się na ofertę miesięczną, czy od razu roczną, uzyskamy darmowe Onet Premium odpowiednio na trzy lub dwanaście miesięcy.

Dlaczego warto się skusić? Onet Premium gwarantuje czytanie, słuchanie i oglądanie materiałów na Onecie bez reklam, ekskluzywne dodatkowe materiały przygotowywane przez dziennikarzy specjalnie na potrzeby tej opcji oraz ogrom treści premium z Newsweeka, Forbesa, Kontynentów, Politico, Die Welt, Przeglądu Sportowego, Faktu i wielu innych. Normalna cena Onet Premium to 9,90 zł miesięcznie (pierwszy miesiąc za darmo dla nowych klientów) lub 99 zł za jeden rok. Nie da się ukryć, że to naprawdę atrakcyjny bonus - dodatek do fantastycznego serwisu streamingowego.

Belfer 3
Lokowanie produktu: CANAL+
Najnowsze
Zobacz komentarze