REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

Film "Chłopi" trafił do streamingu. Gdzie obejrzeć polski hit?

"Chłopi" to produkcja, która mocno namieszała w filmowym świecie. Film w reżyserii DK Welchman, który swoją premierę miał jesienią 2023 r., właśnie trafił do streamingu. Obejrzeć można go w serwisie Canal+ online.

23.01.2024
16:10
Chłopi na Canal+
REKLAMA

"Chłopi" to kolejny obraz, po "Twoim Vincencie", który zachwycił publiczność. Produkcja DK Welchman i Hugh Welchmana z piękną ścieżką dźwiękową, stworzoną przez L.U.C-a zdążyła też nieźle namieszać. Wszystko przez głośne wypowiedzi malarzy pracujących przy tym filmie, którzy mieli za mało zarabiać w stosunku do ilości pracy. Głośny reportaż w "Gazecie Wyborczej" odbił się szerokim echem w mediach.

REKLAMA

Więcej o "Chłopach" przeczytasz w Spider's Web:

Chłopi w streamingu. Film trafił na Canal+ online

Film zdobył ważne, filmowe nagrody, a frekwencja publiczności w kinach była imponująca. Teraz "Chłopi" trafiają do streamingu. Film małżeństwa Welchman dostępny jest w zakładce premiery na Canal+. Można go wypożyczyć za 17, 99 zł. Poza tym od 23 stycznia obejrzeć go mogą również subskrybenci Canal+ Online.

"Chłopi" to nowa adaptacja klasycznej powieści Władysława Reymonta. Warto dodać, że z początkiem lat 70. powstał serial w reżyserii Jana Rybkowskiego z rolą główną Emilii Krakowskiej.

Chłopi zwiastun
REKLAMA

"Chłopi": Kto zagrał w filmie Doroty Dk Welchman?

Nowa adaptacja filmu zachwyca formą, a tematykę i problemy mieszkańców wsi Lipce, z powodzeniem można odnieść do współczesnych czasów. Życie mieszkańców wsi toczy się zgodnie z rytmem zmieniających się pór roku oraz sezonowych prac polowych. Centralną postacią jest piękna Jagna, która mierzy się zarówno z pożądaniem innych we wsi, ale też zazdrością.

"Chłopi" to ekranizacja pochodzącej z początku XX wieku powieści Władysława Reymonta, nagrodzonej Noblem i mieszczącym się w ścisłym kanonie literatury. Najnowsza wersja "Chłopów" zrealizowana została w formie animacji, którą zainspirowano klasykami polskiego malarstwa. W rolach głównych pojawili się m.in. Kamila Urzędowska, Mirosław Baka, Julia Wieniawa, Maciej Musiał, Dorota Stalińska oraz Sonia Bohosiewicz.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA