REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Nie ma to jak hotel" ma już 18 lat. Jak dzisiaj wyglądają gwiazdy serialu Disneya?

"Nie ma to jak hotel" w Polsce osiągnął już pełnoprawną pełnoletniość. Na kolejne odcinki kultowego serialu Disneya o braciach bliźniakach, mieszkających wraz ze swoją śpiewającą mamą w hotelu, którzy co rusz wpadają w kłopoty, czekała z niecierpliwością przed telewizorem cała masa dzieciaków posiadających kablówkę i kanał Disney Channel. W głównych bohaterów serialu - bliźniaków Zacka i Cody’ego - wcielili się Dylan i Cole Sprouse. Gdzie niemal dwie dekady później można zobaczyć obsadę serialu "Nie ma to jak hotel"?

27.03.2023
11:09
nie ma to jak hotel jak zmienili sie aktorzy
REKLAMA

"Nie ma to jak hotel" zadebiutował w 2005 roku na antenie Disney Channel. Akcja serialu rozgrywa się głównie w hotelu Tipton w Bostonie i skupia się na przygodach 12-letnich braci bliźniaków - Zacka i Cody’ego Martinów, którzy mieszkają w hotelu wraz mamą, hotelową piosenkarką Carey Martin. Bohaterami i bohaterkami serialu są także London Tipton, dziedziczka hotelu Tipton, Maddie Fitzpatrick, sprzedawczyni słodyczy w hotelowym sklepiku oraz Marion Moseby, menadżer hotelu.

REKLAMA

W 2008 roku zadebiutowała kontynuacja serialu "Nie ma to jak hotel" - "Nie ma to jak statek", gdzie starsi już bliźniacy przeżywają swoje przygody na statku SS Tipton.

"Nie ma to jak hotel" - jak teraz wygląda obsada serialu?

Od premiery pierwszego odcinka disneyowskiego serialu minęły niemal dwie dekady. Co robią obecnie członkowie i członkinie obsady serialu "Nie ma to jak hotel"?

Cole i Dylan Sprouse jako Cody i Zack Martin

Bracia Sprouse swoją przygodę z aktorstwem rozpoczynali już od najmłodszych lat. W głośnym wywiadzie z Alex Cooper w podcaście "Call Her Daddy", Cole Sprouse wyznał, że on i jego brat Dylan byli wręcz zmuszani do robienia aktorskiej kariery, by podreperować rodzinne finanse. I tak w wieku 6 miesięcy pojawili się w serialu "Grace w opałach", emitowanego od 1993 do 1998 roku, a następnie w filmach "Super tata" i "Żona astronauty", gdzie grali u boku Johnny’ego Deppa i Charlize Theron. Cole pojawił się także w kultowym sitcomie "Przyjaciele" jako syn Rossa - Ben Geller.

Jako 13-latkowie zagrali w serialu "Nie ma to jak hotel", a później w jego kontynuacji - "Nie ma to jak statek". Po sukcesie, jaki odniosły familijne produkcje, zarówno Cole, jak i Dylan zawiesili swoją karierę aktorską i dopiero w 2016 roku Cole pojawił się na ekranie jako Jughead Jones w serialu "Riverdale". Głośno było także o jego związku z Lili Reinhart, aktorką z planu "Riverdale", który zakończył się w 2020 roku.

Cole Sprouse w roli Cody'ego Martina

Dylan natomiast powrócił na ekrany rok po swoim bracie - w 2017 roku pojawił się w filmie "Dismissed" w roli ambitnego ucznia Lucasa Warda, a w 2018 roku zagrał w komedii "Banana Split". W 2023 roku sieć obiegła informacja o zaręczynach aktora z supermodelką Barbarą Palvin.

Dylan Sprouse w roli Zacka Martina

Brenda Song jako London Tipton

Brenda Song swoją karierę rozpoczęła w wieku 6 lat jako dziecięca modelka, a w 1995 roku zadebiutowała na ekranie gościnnym występem w sitcomie "Thunder Alley". Cztery lata później wystąpiła w serialu na antenie Nickelodeon, a po debiucie w disneyowskim filmie "Odlotowy prezent gwiazdkowy" w 2000 roku podpisała kontrakt z Disney Channel i tak zaczęła rozwijać swoją karierę. W 2006 roku zagrała główną rolę w filmie "Wendy Wu: Nastoletnia wojowniczka", a rok wcześniej, w wieku 17 lat, zaczęła już swoją przygodę z serialem "Nie ma to jak hotel". Aktorka pojawiła się również w filmie "The Social Network" u boku Jessego Eisenberga, Andrew Garfielda i Justina Timberlake’a oraz w kilku produkcjach telewizji Fox i CBS. Obecnie Brenda Song jest w związku z Macaulayem Culkinem, filmowym Kevinem McCallisterem, a w 2021 roku urodził im się syn.

Brenda Song w roli London Tipton

Ashley Tisdale jako Maddie Fitzpatrick

Ashley Tisdale, w porównaniu do swoich kolegów i koleżanek z planu "Nie ma to jak hotel", osiągnęła największy sukces w czasach świetności produkcji Disneya we wczesnych latach dwutysięcznych. Zanim aktorka pojawiła się na Disney Channel, brała udział w wielu reklamach, ale była obsadzana także w niewielkich rolach telewizyjnych i teatralnych. W wieku 20 lat zagrała Maddie Fitzpatrick w serialu "Nie ma to jak hotel", co spowodowało, że Disney otworzył jej drogę na rozwój kariery. I tak Ashley Tisdale między 2006 a 2008 rokiem pojawiła się na ekranie w roli Sharpay Evans w serii kultowych filmów dla nastolatków "High School Musical". Aktorka odkryła w sobie również talent muzyczny - na swoim koncie ma trzy studyjne albumy: "Headstrong" (2007), "Guilty Pleasure" (2009) oraz "Symptoms" (2019). Obecnie Ashley Tisdale jest w związku z muzykiem Christopherem Frenchem, a w 2021 roku urodziła im się córka.

Ashley Tisdale w roli Maddie Fitzpatrick

Phill Lewis jako Marion Mosby

Phill Lewis, mimo że gościnnie wystąpił w takich serialach, jak "Przyjaciele", "Jak poznałem waszą matkę" czy "Buffy: Postrach wampirów", to najbardziej znany jest ze swojej roli pana Mosby’ego w serialach "Nie ma to jak hotel" (gdy zadebiutował serial, Phill Lewis miał 37 lat) oraz "Nie ma to jak statek". Jednak mało kto wie, że Lewis był także reżyserem kilku odcinków sitcomu z bliźniakami w roli głównej oraz innych produkcji Disney Channel, takich jak "Austin i Ally", "Powodzenia Charlie" czy "Jessie", a w latach 2017-2019 wyreżyserował 15 odcinków sitcomu dystrybuowanego przez Netflix - "One Day at a Time".

Phill Lewis w roli Mariona Mosby'ego

Kim Rhodes jako Carey Martin

REKLAMA

Zanim Kim Rhodes pojawiła się w serialu "Nie ma to jak hotel", znana była z roli Cindy Harrison w telenoweli "As the World Turns". W 2005 roku zadebiutowała na antenie Disney Channel jako Carey Martin, mama bliźniaków i hotelowa wokalistka, a w 2010 roku została obsadzona w roli szeryfki Jody Mills w serialu "Nie z tego świata". Jest to ostatnia produkcja, w której można zobaczyć Kim Rhodes na ekranie.

Kim Rhodes w roli Carey Martin
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA