REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

To ostatnia szansa na zakup biletów na koncert Dawida Podsiadły. Dodatkowa pula wejściówek pojawi się dzisiaj

Ze względu na gigantyczne zainteresowanie Dawid Podsiadło ogłosił nową datę stadionowego koncertu. Dodatkowy występ odbędzie się w Poznaniu, trzecim mieście, które jako jedynie nie ma drugiej daty. Okazuje się, że fani będą mogli kupić nie tylko bilet na poznański koncert - organizatorzy zapowiedzieli, że pojawi się także niewielka pula wejściówek na wszystkie pozostałe występy artysty.

05.12.2023
9:24
To ostatnia szansa na zakup biletów na koncert Dawida Podsiadły. Dodatkowa pula wejściówek pojawi się dzisiaj
REKLAMA

Artykuł został zaktualizowany o nowe informacje w związku z godziną startu sprzedaży biletów.

REKLAMA

Już w przyszłym roku Dawid Podsiadło wyruszy w trasę koncertową. Do tej pory na stadionowej trasie artysta miał zagrać dwa koncerty w Gdańsku, dwa w Chorzowie i jeden w Poznaniu. Zainteresowanie fanów było tak ogromne, że zarówno w dniu przedsprzedaży, jak i sprzedaży biletów na koncerty Dawida w Gdańsku, Poznaniu i Chorzowie, ludzie zmietli wszystko w godzinę. Skutkowało to awariami stron internetowych, ale ostatecznie szczęśliwi posiadacze biletów mogą teraz tylko się cieszyć i wyczekiwać do przyszłego roku.

O Dawidzie Podsiadle przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

Ale, jak wiadomo, grudzień to magiczny czas, dlatego Dawid Podsiadło postanowił jednak zgotować fanom kolejną niespodziankę - nie tylko ogłosił kolejną datę na swojej trasie, ale również poinformował, że pojawi się niewielka pula biletów na jego pozostałe koncerty. Sprzedaż rusza lada chwila.

Dawid Podsiadło zagra dodatkowy koncert w Poznaniu. Dziś startuje sprzedaż biletów

Dawid Podsiadło opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym poinformował, że planuje jeszcze jeden przystanek na swojej trasie koncertowej:

Wszyscy wiedzieliście, że coś w tym naszym kalendarzu koncertowym się nie zgadza, coś tam, jak to się mówi, "aż się prosi" i mieliście rację. Jutro o 12:00 startuje sprzedaż biletów na DRUGI KONCERT w Poznaniu, czyli razem będzie 6 okrągłych stadionów w czerwcu. No i przy okazji na wcześniej ogłoszone stadionowe koncerty odblokujemy dosłownie kilka biletów, bo a to ktoś nie opłacił, a to się coś zamieszało, ale uprzedzam, że to naprawdę pojedyncze egzemplarze

- ogłosił Podsiadło.

Kolejny stadionowy koncert Dawida Podsiadły odbędzie się zatem 16 czerwca 2024 roku na Enea Stadion w Poznaniu. Sprzedaż biletów rusza już dziś, 5 grudnia o godzinie 15:00, o czym poinformował Dawid Podsiadło na swoim Instagram Stories. Oprócz wejściówek na poznański występ artysty będzie można również zakupić dodatkowe bilety na ogłoszone wcześniej koncerty na stronie eBilet. Oznacza to, że finalnie odbędzie się aż 6 koncertów Dawida Podsiadły:

  • 1 i 2 czerwca 2024 roku na Polsat Plus Arena w Gdańsku,
  • 15 i 16 czerwca 2024 roku na Enea Stadion w Poznaniu,
  • 22 i 23 czerwca 2024 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

REKLAMA

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z filmu "Dawid Podsiadło - Szarość i Róż (Chorzów, 25.06.2022)" na YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA