REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Pożegnałeś się z Disney+? Serwis przygotował świetną ofertę, która skłoni cię do powrotu

Od kilku dni na Disney+ trwa promocja, z której mogą skorzystać wszyscy ci, którym w ciągu ostatniego roku wygasła subskrypcja (lub którzy z niej zrezygnowali). Bardzo korzystna promocja, dodam.

25.06.2024
12:00
disney plus promocja rezygnacja subskrypcja cena nowości filmy seriale
REKLAMA

Disney+ to jedna z największych i najpopularniejszych usług streamingu na życzenie. W Polsce serwis cieszy się olbrzymią popularnością, o czym przesądza bogata biblioteka filmów i seriali (poza Marvelami i Star Wars jest tam cała masa klasyków i świetnych nowości) oraz przyzwoita cena. Obecnie zakup rocznej subskrypcji wynosi 379,90 zł, a koszt pojedynczego miesiąca to 37,99 zł. Jak łatwo policzyć, wybór rocznego dostępu niesie ze sobą aż dwa darmowe miesiące.

Okazuje się jednak, że Disney+ ma w zanadrzu więcej korzystnych propozycji, ale ujawnia je tym, którzy... zrezygnowali z niej na przestrzeni ostatnich miesięcy. To właśnie te osoby otrzymują maila z informacją o promocji. Postanowiliśmy dać o niej znać tutaj, bowiem wiadomości mailowe tego typu łatwo przeoczyć.

REKLAMA

Disney+: promocja dla tych, którzy... zrezygnowali

Promocja rozpoczęła się kilka dni temu i potrwa do 29 czerwca włącznie. To za jej sprawą każdy, kto w ciągu około roku przed jej uruchomieniem zrezygnował z przedłużenia subskrypcji, otrzyma wiadomość z niniejszą propozycją:

disney plus promocja rezygnacja subskrypcja cena nowości filmy seriale
Disney+ - promocja

Więcej o serwisach VOD przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

A zatem wygląda na to, że to właśnie rezygnacja z abonamentu skutkuje złożeniem specjalnej propozycji przez Disney+. W tym wypadku jest to kwartał dostępu do platformy w fantastycznie niskiej cenie 12,99 zł/mies. Nie da się ukryć: to naprawdę solidna promocja i dobra zachęta dla tych, którzy z różnych przyczyn postanowili odpuścić. Pamiętajcie jednak - jeśli chcecie z niej skorzystać, musicie wykupić abonament do 29 czerwca włącznie! Naszym zdaniem warto.

A tutaj zarejestrujecie się w serwisie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA