REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Książki /
  4. Filmy /
  5. Audiobooki

Drugie urodziny CDP.PL to okazja aby kupić gry, filmy, ebooki i audiobooki w doskonałych cenach

Sklep CDP.PL obchodzi swoje drugie urodziny. Wraz z nimi pod cenowe cięcia dostały się dziesiątki gier, filmów, ebooków i audiobooków. Jeżeli chcecie nadrobić zaległości bądź zachomikować odpowiednio dużo treści na długie, zimowe wieczory – macie ku temu świetną okazję.

16.10.2014
9:01
Drugie urodziny CDP.PL to okazja aby kupić gry, filmy, ebooki i audiobooki w doskonałych cenach
REKLAMA
REKLAMA

Arcania - Gothic 4 za 6 złotych, Anno 2070 ze wszystkimi dodatkami w cenie 25 złotych, Assassin's Creed II za złotych 15, najlepsza zręcznościowa gra wyścigowa tego roku na PC czyli GRID: Autosport do nabycia za 45 PLN czy Assassin's Creed IV: Black Flag za mniej niż 50 złotych – to tylko część z oferty, jaką prowadzący CDP.PL przygotowali dla swoich klientów. Gracze mogą liczyć na wiele przecenionych tytułów należących do naprawdę wielu różnych gatunków. Nie zabrakło nawet najdziwniejszych symulatorów, z których znana jest ostatnio oferta CDP.

CDP urodziny

Urodziny CDP.PL to również dobra okazja, aby nabyć film, ebooki oraz audiobooki za połowę ceny.

Mole książkowe mogą dopaść w atrakcyjnej cenie ebooki o Wiedźminie albo złapać Wirusa od Del Toro, na podstawie którego mogliśmy obejrzeć pierwszy sezon telewizyjnego widowiska z wampirami – The Strain. Na uwagę zasługują również przecenione podręczniki do fabularnych gier RPG. Łącznie pod cenowe cięcia trafiło ponad 4400 ebooków, komiksów i magazynów. Oczywiście nie każda publikacja jest tańsza o przynajmniej połowę, ale na pewno znajdziecie w tym gąszczu coś ciekawego dla siebie.

Z audiobooków zdecydowanie polecam rewelacyjny Młot na Czarownice. Teraz do kupienia w cenie paczki papierosów. Pod młotek poszły również inne czytane przez lektorów dzieła Piekary, które całkowicie zdominowały listę przecenionych słuchowisk. Jeżeli chodzi zaś o filmy, tutaj muszę zwrócić uwagę, że te nadają się do obejrzenia jedynie przez klientów z systemami umożliwiającymi odpalenie wtyczek Silverlight. Jeśli nie posiadacie komputera osobistego z systemem Windows będziecie musieli obejść się smakiem.

władca1
REKLAMA

Jeżeli chodzi o legalne filmy, tutaj CDP.PL ma do zaoferowania wspaniały i bogaty katalog. Od Odysei Kosmicznej Kubricka, przez Władcę Pierścieni i Batmana Nolana, na South Parku i Casablance kończąc, solenizanci oferują naprawdę szeroki dorobek kinematografii. Warto zwrócić uwagę, że za 15 złotych nabędziemy nie tylko nieco zakurzone klasyki, ale również całkiem świeże pozycje takie jak LEGO Przygoda czy Człowiek ze Stali. Gdybym za nowy film płacił tyle, co za bilet do kina, problem piractwa bez dwóch zdań uległby odczuwalnej redukcji.

Nam pozostaje pogratulować, życzyć ekipie CDP.PL kolejnych dwóch lat rozwoju oraz sobie przynajmniej dwa razy tyle świetnych promocji! Promocja potrwa do niedzieli 19 października.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA