REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Górniak będzie uczyć, jak "chronić korzeń duszy". Za warsztaty z Edytą trzeba słono zapłacić

Nie jest tajemnicą, że Edyta Górniak interesuje się duchowością. Diwa już nie raz wypowiadała się w sieci na tego typu tematy, co budziło mieszane uczucia wśród jej fanów. Ci, którzy jednak są ciekawi, co Edyta ma do powiedzenia w tematyce duchowości oraz emocji, będą mogli wziąć udział w warsztatach o tym, jak radzić sobie z trudnymi emocjami. Trzeba będzie za nie słono zapłacić.

18.07.2023
14:41
Edyta Górniak
REKLAMA

Edyta Górniak jest uduchowioną gwiazdą, która już jakiś czas temu wypowiadała się barwnie na temat nie tylko samej duchowości, ale też kosmosu. Choć zdaniem wielu gwiazda zbyt mocno odpływa w swoich wypowiedziach, które raczej budzą śmiech na ustach ludzi, Edyta robi swoje i chętnie kontynuuje swoje wywody na temat szeroko pojętej duchowości.

REKLAMA

Edyta Górniak będzie opowiadać na warsztatach o trudnych emocjach.

Ci, którzy są ciekawi tego, co Górniak ma do powiedzenia na temat tego obszaru, będą mogli wziąć udział w warsztatach o trudnych emocjach. Już na początku sierpnia tego roku Edyta wystąpi jako trenerka na kongresie w Windsorze koło Londynu organizowanym pod hasłem "Emocje i ja". Diwa o warsztatach poinformowała na swoim Instagramie.

Jak wiecie, kocham rozmawiać o emocjach - zaczęła na początku Edyta, dodając, że bardzo chce podzielić się ze swoimi obserwatorami swoim doświadczeniem w temacie radzenia sobie z trudnymi emocjami.

Jestem bardzo przekorna i potrafię z każdej sytuacji, nawet bardzo traumatycznej, wyciągnąć coś dobrego. Nauczyłam się tego na przestrzeni lat - przekazała Górniak za pośrednictwem swojego Instagrama. Opowiedziała też, że nauczyła się, w jaki sposób podnieść się z traumatycznych doświadczeń bez uszkodzenia korzenia duszy.

Edyta Górniak na warsztatach będzie uczyć, "jak chronić korzeń duszy". Za warsztaty z diwą trzeba słono zapłacić

REKLAMA

Nauczyłam się, w jaki sposób podnieść się z traumatycznych doświadczeń bez uszkodzenia korzenia duszy. Chętnie podzielę się tą wiedzą, bo chciałabym, żeby wszyscy ludzie byli szczęśliwi. Jestem osobą spokojną, wesołą, opanowaną, mimo tego, że pracuje w show-biznesie, mimo że wielu rzeczy doświadczyłam. O wielu historiach wiecie, o wielu historiach nie wiecie. (...) Czas odrzucić postawę gardy. Czas na zsynchronizowanie naszych warstw ze światem subtelnym, który dostępny jest dla świadomości, dopiero kiedy wyciszymy przebodźcowanie. Czas na życie w swojej najpiękniejszej prawdzie. Do zobaczenia na warsztatach - napisała Górniak.

Aby wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez Górniak, trzeba słono zapłacić. Bilet na czterogodzinny wykład Edyty Górniak kosztuje 185 funtów, czyli ok. 1 tys. zł. W cenę wliczona jest również możliwość zjedzenia obiadu z uduchowioną diwą.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA