REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Nowe szczegóły dotyczące 2. sezonu „Gen V”. Nie będziemy musieli zbyt długo czekać

„Gen V” to bardzo dobrze przyjęty spin-off kontrowersyjnego serialu „The Boys”. Produkcja osadzona jest w tym samym świecie i przedstawia losy obdarzonych niezwykłymi mocami uczniów jedynego w Stanach Zjednoczonych college'u dla superbohaterów. Wszyscy walczą o dołączenie do elitarnej grupy stworzonej przez Vought International. Pierwszy sezon „Gen V” doczekał się swojej premiery we wrześniu 2023 roku. W końcu otrzymaliśmy wieści dotyczące drugiej odsłony.

20.03.2024
13:31
Kiedy 2 sezon serialu Gen V?
REKLAMA

Scenarzysta tytułu „The Boys” ujawnił niedawno kilka smaczków. Fani tego, można powiedzieć, uniwersum w krzywym zwierciadle z pewnością będą zadowoleni. Serial „Gen V” opiera się na komiksowej opowieści pt. „We Gotta Go Now”. Studenci posiadający wyjątkowe umiejętności muszą zmierzyć się przede wszystkim z własną moralnością, aby dołączyć do słynnej grupy superbohaterów – The Seven. Produkcja ta bardzo szybko zdobyła pozytywne opinie, którymi cieszy się do tej pory. Nic więc dziwnego, że widzowie niecierpliwie wyczekują każdej pogłoski dotyczącej kontynuacji. Aktualnie wiemy już nieco więcej.

Więcej o produkcjach dostępnych na platformie Amazon Prime Video czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA

Kiedy rusza produkcja 2. sezonu Gen V?

Scenarzysta, Thomas Schnauz, podzielił się informacją, że główne zdjęcia do drugiego sezonu serialu „Gen V” ruszają już za kilka tygodni. Będą one odbywać się w Kanadzie. Wiadomo już również, że Schnauz będzie mógł dodać do swojego bogatego dorobku artystycznego scenariusz do kontynuacji spin-offu „The Boys”. Przypomnijmy, że twórca ma już na swoim koncie takie produkcje, jak „Breaking Bad”, „Better Call Saul” czy „Z Archiwum X”. W rozmowie z Arc Studio zaznaczył, że pierwsze ujęcia do drugiej odsłony „Gen V” będą wykonywane prawdopodobnie za dwa lub trzy tygodnie. Jest to bardzo dobra informacja dla wszystkich fanów serialu. Z pewnością wielu z nich nie może się już doczekać oficjalnej zapowiedzi, a co dopiero samej premiery.

REKLAMA
Oficjalny zwiastun 1. sezonu serialu Gen V, dostępnego na Amazon Prime Video

Pewnym jest również to, że platforma Amazon Prime Video będzie odpowiadała za emisję 2. sezonu „Gen V”. Nic się tutaj nie zmieniło. Jednak zmianie uległ inny aspekt. Michele Fazekas została teraz jedyną showrunnerką po tym, jak Tara Butters pożegnała się z produkcją po pierwszej odsłonie.

Pierwszy sezon serialu „Gen V” można obejrzeć na platformie Amazon Prime Video.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA