REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy /
 3. Seriale /
 4. Dzieje się

Te filmy i seriale oglądaliśmy w styczniu. Top 10 najlepszych produkcji HBO Max

HBO Max w swojej ofercie ma nie tylko wciągające seriale, ale też filmy. W ubiegłym miesiącu wśród najlepszych pozycji znalazły się cztery filmy oraz sześć seriali. Liderem wśród propozycji HBO jest "The Last Of Us". Jakie produkcje znalazły się jeszcze w zestawieniu?

03.02.2023
17:47
Najlepsze seriale HBO Max
REKLAMA

HBO Max przedstawił najlepsze filmy i seriale za ubiegły miesiąc. Na liście najlepszych pozycji znalazły się cztery filmy oraz sześć seriali. Na pierwszym miejscu jest bardzo chętnie oglądany "The Last Of Us". Drugie i trzecie miejsce zajęły takie produkcje jak "Black Adam" oraz "Biały lotos".

REKLAMA

Najlepsze filmy i seriale HBO MAX za styczeń.

“The Last of Us” zadebiutował na HBO Max 16 stycznia i znalazł się na pierwszym miejscu wśród najchętniej oglądanych pozycji na platformie. Serial nagrodzonego Emmy twórcy "Czarnobyla" Craiga Mazina oraz autora uznanej gry wideo i jednego z prezesów Naughty Dog Neila Druckmanna to drugi największy debiut HBO, zaraz za “Rodem smoka”, już po pierwszym tygodniu od premiery.

Historia przedstawiona w “The Last of Us” rozgrywa się dwadzieścia lat po tym, jak współczesna cywilizacja została zniszczona. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu z opresyjnej strefy kwarantanny 14-letniej dziewczynki, Ellie. To, co wydaje się niewielkim zadaniem, wkrótce staje się brutalną, łamiącą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych. To wyprawa, w której by przetrwać, ludzie mogą polegać tylko i wyłącznie na sobie nawzajem.

Na drugim miejscu znalazł się "Black Adam" z Dwaynem Johnsonem w roli głównej. Film opowiada historię uwolnionego po blisko pięciu tysiącleciach bohatera obdarzonego boskimi mocami. Black Adam jest gotowy wprowadzić w życie swoją wersję sprawiedliwości we współczesnym świecie.

Trzecie miejsce należy do Białego Lotosu” opowiadającego o grupie gości hotelowych, którzy spędzają wakacje w ekskluzywnym kurorcie. Ta świetna satyra społeczna została niedawno nagrodzona Złotym Globem w kategorii “Najlpeszy serial limitowany, serial antologia lub film telewizyjny”.  Tę samą nagrodę w kategorii “Najlepsza aktorka drugoplanowa" zgarnęła grająca - Tanyę Mcquiod - Jennifer Coolidge.

Na kolejnych miejscach najlepszych produkcji znalazły się takie obrazy jak m.in. "Morbius", czyli opowiadający historię biochemika próbującego wyleczyć się z rzadkiej choroby krwi oraz horror "X", w którym grupa młodych filmowców wyjeżdża do Teksasu, aby nakręcić porno. Szybko okazuje się, że muszą walczyć o życie. Równie chętnie oglądaną produkcją jest "Uncharted" z Tomem Hollandem i Markiem Wahlbergiem w głównych rolach.

Pierwsza dziesiątka najlepszych filmowych i serialowych hitów HBO Max za styczeń

Pierwsza dziesiątka to również takie produkcje, jak kultowy serial "Przyjaciele", animowany hit "Rick i Morty", "Mroczne materie" oraz "Ród smoka".

Pełne zestawienie najlepszych produkcji HBO poniżej:

REKLAMA
 • “The Last of Us”
 • “Black Adam”
 • “Biały Lotos”
 • “Morbius”
 • “X”
 • “Przyjaciele”
 • “Rick i Morty”
 • “Mroczne materie”
 • “Ród smoka”
 • "Uncharted"

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA