REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD

HBO Max: co warto zobaczyć w weekend? 5 bardzo mocnych nowości

Nadchodzi weekend, a to oznacza, że w końcu będzie nieco więcej czasu na nadrobienie filmowych oraz serialowych nowości z tego tygodnia. Trzeba przyznać, że jest na czym zawiesić oko. Zebraliśmy dla was 5 ciekawych tytułów z serwisu HBO Max, które zdecydowanie warto obejrzeć w najbliższy weekend.

31.05.2024
15:26
Co warto zobaczyć na HBO Max w ten weekend, 5 nowości, Park Jurajski, Jurassic World
REKLAMA

Nie będzie nic zaskakującego w stwierdzeniu, że platforma HBO Max potrafi bardzo skutecznie ukryć przed własnymi widzami niesamowicie intrygujące perełki. Zazwyczaj giną gdzieś one w natłoku innych propozycji serwisu, a szkoda, bo zdecydowanie warto się z nimi zapoznać. Tak było w przypadku filmu „Żółwie aż do końca”, o istnieniu którego wiedziało zdecydowania za mało osób. Jest to wciąż jeden z najlepszych tytułów, jakie w ogóle można obejrzeć aktualnie online. Nie inaczej wygląda sytuacja produkcji „Chłopcy”. To historia pełna niewinności, zawiłych intryg oraz swoistego uroku. Widzicie już, o co mi chodzi, prawda? Jeżeli nie zaglądacie zbyt często na platformę HBO Max, to trzeba to jak najszybciej zmienić. Oto 5 interesujących nowości serwisu.

REKLAMA

Spis treści:

Co obejrzeć w weekend na HBO Max - Park Jurajski (1993)

„Park Jurajski” to film w reżyserii Stevena Spielberga, który doczekał się swojej polskiej premiery 3 września 1993 roku. Opowiada on o dość niekonwencjonalnym pomyśle ekscentrycznego milionera, Johna Hammonda (Richard Attenborough). Postanowił on stworzyć na wyspie Nublar, dwieście kilometrów na zachód od Kostaryki, niezwykły rezerwat. Jego atrakcją są przywołane do życia po stu milionach lat dinozaury. Jednak aby Park Jurajski mógł przyjąć turystów, grupa fachowców musi potwierdzić, że jest to miejsce w pełni bezpieczne. Niestety, brak pokory wobec natury musi zostać ukarany. Wyprawa naukowców do rezerwatu przeradza się w krwawy koszmar. „Park Jurajski” to film, który rozpoczął jedną z największych i najpopularniejszych serii wszech czasów.

Zwiastun filmu Park Jurajski

Film „Park Jurajski” można obejrzeć na platformie HBO Max.

„Jurassic World: Upadłe królestwo” (2018)

Jurassic World: Upadłe królestwo” to film w reżyserii J.A. Bayona, który doczekał się swojej polskiej premiery 8 czerwca 2018 roku. Jest to powrót do ukochanego przez wielu fanów świata dinozaurów żyjących wśród ludzi. Akcja tytułu rozgrywa się 4 lata po tym, jak luksusowy park rozrywki Jurassic World został zdewastowany przez prehistoryczne zwierzęta i zamknięty. Wyspa Nublar jest aktualnie zamieszkiwana tylko przez stworzenia, którym udało się przetrwać. Próbują one poradzić sobie w dżungli całkowicie samodzielnie. Niespodziewanie do życia zaczyna budzić się uśpiony dotąd wulkan. Owen (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard) za wszelką cenę chcą uratować biedne stwory.

Zwiastun filmu Jurassic World: Upadłe królestwo

Film „Jurassic World: Upadłe królestwo” można obejrzeć na platformie HBO Max.

„Początek” (2022)

„Początek” to film w reżyserii Stéphane Freiss, który doczekał się swojej premiery 16 czerwca 2022 roku. Opowiada on o grupie ortodoksyjnych Żydów z Francji. Od lat przyjeżdżają oni do włoskiej Kalabrii, żeby uczestniczyć w zbiorach cytronów. Jedną z nich jest Esther (Lou de Laâge), panna na wydaniu, córka charyzmatycznego rabina. Niesamowicie przeraża ją fakt, że zaraz pójdzie w ślady matki i starszych sióstr. Bohaterowie są gośćmi Elio (Riccardo Scamarcio), plantatora, który tak jak oni najchętniej zapomniałby o wyzwaniach współczesnego świata. Nadejście zmian wydaje się jednak nieuchronne.

Zwiastun filmu Początek

Film „Początek” można obejrzeć na platformie HBO Max.

„Oślica” (2021)

„Oślica” to film w reżyserii Martina Negreva, który doczekał się swojej premiery w 2021 roku. Opowiada on historię Stamata (Krassimir Dokov), starszego mężczyzny mieszkającego samotnie w wyludnionej bułgarskiej wsi. Jego jedynym źródłem utrzymania jest niska emerytura, która nie pokrywa nawet kosztów skromnej egzystencji. Mężczyzna jest w trudnej sytuacji. Musi utrzymać nie tylko siebie, ale też swojego najwierniejszego przyjaciela – osła. Zbliżająca się zima i brak zgromadzonego opału sprawiają, że Stamat ścina jedyne drzewo ze swojego ogrodu. Czyn ten niesie ze sobą nieoczekiwane i przykre konsekwencje.

Film można obejrzeć na platformie HBO Max.

Co obejrzeć w weekend na HBO Max - Upadli idole: Nick i Aaron Carter (2024)

„Upadli idole: Nick i Aaron Carter” to miniserial, który doczekał się swojej premiery 27 maja 2024 roku. Jest to czteroczęściowy dokument przedstawiający życie, kariery oraz relacje Nicka i Aarona Carterów. Począwszy od ich początków, aż po tragedie i wydarzenia, które nagminnie trafiały na pierwsze strony gazet w ciągu ostatnich kilku lat. Była w nich mowa między innymi o oskarżeniach wobec Nicka Cartera. Chodziło głównie o napaść na tle seksualnym.

Zwiastun miniserialu Upadli idole: Nick i Aaron Carter

Miniserial „Upadli idole: Nick i Aaron Carter” można obejrzeć na platformie HBO Max.

REKLAMA

Więcej o produkcjach dostępnych w serwisie HBO Max, czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA