REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Zadebiutował zwiastun serialu "Informacja zwrotna" na podstawie powieści Żulczyka. Kiedy premiera?

W sieci zadebiutował zwiastun adaptacji jednej z najpopularniejszych powieści Jakuba Żulczyka - "Informacja zwrotna". Mocna historia z mocną obsadą lada chwila pojawi się w serwisie Netflix. Kiedy premiera serialu?

14.09.2023
11:16
informacja zwrotna zwiastun
REKLAMA

Jakub Żulczyk to pisarz, który wzbudza w czytelnikach ogromne emocje. Szczególnie teraz, kiedy co jakiś czas pojawiają się doniesienia w związku z nowy projektami - we wrześniu twórca zdradził niespodziewanie, że niebawem zadebiutuje jego najnowsza książka, a jeszcze na początku lipca Netflix poinformował, że zekranizuje powieść Żulczyka, "Wzgórze psów". Produkcja ta nie będzie jedynak jedyną adaptacją twórczości popularnego pisarza, która pojawi się pod szyldem Netfliksa - lada chwila na platformie zadebiutuje serial na podstawie powieści "Informacja zwrotna", a w sieci pojawił się już pierwszy zwiastun. I jest naprawdę mocny.

REKLAMA

O Jakubie Żulczyku i jego twórczości pisaliśmy także w innych artykułach na Spider's Web:

Zadebiutował zwiastun serialu "Informacja zwrotna", adaptacja powieści Jakuba Żulczyka. Kiedy premiera?

"Informacja zwrotna" to historia Marcina Kani, niegdyś muzyka i autora największych polskich hitów, teraz żyjącego z tantiemów alkoholika. Kiedy syn mężczyzny znika bez śladu, Kania, który widział się z nim poprzedniego wieczoru, postanawia go odnaleźć. Wie jedynie tyle, że zostawił po sobie zakrwawione prześcieradła, gdyż ze spotkania z synem nic nie pamięta. Kluczem do odnalezienia zaginionego będzie konfrontacja ze złem i brudnymi tajemnicami. Kania będzie musiał lawirować między wspomnieniami w wyniszczonym przez alkohol umyśle, by przypomnieć sobie, co tak naprawdę się wydarzyło.

REKLAMA

Serial "Informacja zwrotna" zadebiutuje w serwisie Netflix w listopadzie 2023 roku. W roli głównej wystąpił Arkadiusz Jakubik. Za reżyserię odpowiada Leszek Dawid, a za scenariusz - Kacper Wysocki. 

Zwiastun serialu "Informacja zwrotna"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA