REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Injustice 2 na smartfony i tablety to smaczna przystawka przed daniem głównym

Już za tydzień premiera Injustice 2, czyli nowej bijatyki na konsole i PC. Fani komiksów DC, którzy ostrzą sobie na nią zęby, mogą w oczekiwaniu na pełną edycję zagrać w mobilne Injustice 2 na smartfony i tablety.

12.05.2017
16:15
injustice 2 mobile na smartfony i tablety - android iphone ios
REKLAMA
REKLAMA

Injustice od twórców Mortal Kombat okazało się bardzo przyjemną bijatyką. Gra dostarczyła mi i moim znajomym wiele godzin wspólnej zabawy przy jednym ekranie. Możliwość toczenia pojedynków pomiędzy takimi postaciami jak Batman, Superman, Green Arrow i Joker to łakomy kąsek dla wszystkich fanów komiksów wydawnictwa DC.

Z ogromną niecierpliwością czekam na Injustice 2, a WB postanowiło umilić ten czas, wydając mobilną wersję tej gry.

Injustice 2 na smartfony i tablety nie jest przeniesieniem na mniejsze ekrany gry z platform stacjonarnych 1 do 1. To de facto aplikacja towarzysząca i znacznie mniej zaawansowana produkcja. Projektowano ją od początku z myślą o ekranach dotykowych.

Twórcy serii mają zresztą w tej materii już spore doświadczenie. To nie jest ich pierwsza bijatyka na smartfony i tablety. Wcześniej użytkownicy urządzeń z systemami Android i iOS mogli pobrać już pierwszą część Injustice oraz mobilny odpowiednik Mortal Kombat X.

Injustice 2 na Androida i iPhone'a to obowiązkowa pozycja dla fanów komiksów DC.

Mobilna bijatyka pozwoli wcielić się graczom w ikoniczne postaci i spędzić z nimi nieco czasu z dala od komputera lub konsoli. Druga część Injustice na smartfony i tablety bazujące na dużej grze od NetherRealm Studios może przypaść do gustu nawet osobom, które nie planują zakupienia wersji stacjonarnej.

Osoby, które planują zakup Injustice 2, powinny zainteresować się mobilną wersją. Jeśli NetherRealm Studios wykorzysta mechanizmy znane z poprzednich produkcji, to grając na smartfonie i tablecie, będzie można odblokować bonusy w pełnej wersji gry na konsolę lub PC.

REKLAMA

Możliwe też, że twórcy zrezygnują z tej funkcji. Jak na razie w menu gry nie widziałem żadnej funkcji łączenia się z kontem online, które byłoby wykorzystywane w pełnej wersji gry. Nie zabrakło natomiast modułu mikropłatności - Injustice 2 na Androida i iPhone'a to w końcu gra typu free2play.

Injustice 2 można pobrać ze sklepów App Store i Google Play.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA