REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Najnowsza kreacja Jennifer Lawrence to pochwała kobiecości i wyzwolenia

Jennifer Lawrence wie, jak podgrzać atmosferę wokół siebie. 33-letnia aktorka nie stroni od noszenia mocno wydekoltowanych kreacji i mało ją obchodzi, czy ktokolwiek nazwie jej stylizację "modową wpadką". Na imprezie poprzedzającej galę SAG Awards, gwiazda "Igrzysk śmierci" miała na sobie kreację nie pozostawiającą za wiele do wyobraźni. Wtopa? Nie, Jennifer taka po prostu jest.

28.02.2023
10:58
czerwona jaskolka jennifer lawrence
REKLAMA

Jennifer Lawrence to jedna z tych aktorek, która nie zamierza podporządkowywać się modowym standardom i nosić rzeczy, które "teraz są na topie". Gwiazda takich filmowych hitów jak m.in. "Mother", "Igrzyska śmierci" i "Pamiętnik pozytywnego myślenia" to pewna siebie kobieta, która nosi to, co jej się podoba. Jest też pewna swojego ciała. Wie, że ma wiele atutów, które po prostu podkreśla. Aktorka chętnie nosi wydekoltowane kreacje, zarówno na czerwony dywan, jak i te bardziej kameralne.

REKLAMA

Jennifer Lawrence w wydekoltowanej stylizacji na imprezie poprzedzającej galę SAG Awards

Na imprezie poprzedzającej filmową galę SAG Awards, aktorka prezentowała się w co prawda eleganckiej, acz frywolnej stylizacji. Jennifer postawiła na czarną marynarkę i maxi spódnicę. Nudno? Wcale nie, gdyż aktorka zarzuciła marynarkę na gołe ciało, sprawiając, że jej strój nie pozostawia za wiele dla wyobraźni. Jennifer nie pierwszy raz eksponuje piersi i mało ją raczej obchodzi, czy ktoś określi jej strój jako wulgarny.

Na czerwony dywan Jennifer Lawrence chętnie wybiera frywolne stylizacje

REKLAMA

Jeśli by przyjrzeć się jej stylizacjom z czerwonego dywanu, wiele z nich było co prawda mocno frywolnych, lecz świetnie rezonowało ze stylem 33-letniej Jennifer. Na premiery filmowe, festiwale filmowe czy imprezy branżowe Lawrence chętnie sięga po wytworne suknie, natomiast ich wspólny mianownik jest jeden: dekolt, który potrafi być czasem naprawdę ogromny. Choć trzeba przyznać, że Lawrence bardzo umiejętnie lawiruje między wyzwoloną kobiecością, a elegancją. I póki co, dobrze jej to wychodzi.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA