REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Jurek Owsiak i lider zespołu The Weekend byli gośćmi Kuby Wojewódzkiego

Gośćmi wtorkowego programu Kuby Wojewódzkiego byli: Radosław Liszewski, lider zespołu The Weekend, największa gwiazda popkultury ostatnich sześciu miesięcy oraz Jurek Owsiak, największa gwiazda popkultury ostatnich dwudziestu lat. 

06.03.2013
19:27
Jurek Owsiak i lider zespołu The Weekend byli gośćmi Kuby Wojewódzkiego
REKLAMA
REKLAMA

Tradycyjnie już prowadzącemu udało się dobrać gości wedle pewnego klucza żonglowania stylistykami. I tak oto z Radosławem Liszewskim rozmawiał o tworzeniu muzyki disco polo i hipokryzji narodu, który gardzi, wstydzi się, wypiera, ale zna słowa każdego przeboju.

Nieco rozczarowała rozmowa z prawdziwym gwiazdorem nie tylko odcinka, ale pewnie i sezonu. Generalnie wiosenne występy Kuby Wojewódzkiego w tym programie póki co - wbrew utartej przez lata tendencji - trochę bardziej nudzą niż bawią. Na dialog z Owsiakiem zabrakło bowiem pomysłu, po kilku pytaniach typu "ile kradniesz?" rozmowa z pewną ikoną polskiego rynku muzycznego, ale i politycznego, po prostu "siadła".

REKLAMA

Spotkanie okazało się niestety rozczarowujące, zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę potencjał jednego z gości, możliwość powspominania przez prowadzącego starych dobrych czasów rock'n'rolla w Polsce czy rzeczywistego wetknięcia szpili w kilka środowisk, które zaszły Jurkowi Owsiakowi za skórę. Niestety, było bardzo słabo, nie tylko niemerytorycznie, ale i nieatrakcyjnie dla widza.

Być może jednak przesadzam, program możecie obejrzeć w Waszych aplikacjach TVN Player lub na stronie internetowej programu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA