REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Muzyka

To twarz Keanu Reevesa, którą nie wszyscy znają. Zobacz, jak gwiazdor wymiata na gitarze

Keanu Reeves to z pewnością jeden z najbardziej lubianych aktorów w Hollywood. Nie wszyscy jednak wiedzą, że gwiazdor nie tylko spełnia się aktorsko, ale również i muzycznie, jako basista rockowego zespołu Dogstar. Niedawno grupa wróciła na scenę po dwudziestu latach przerwy i planuje wydanie nowego albumu.

14.08.2023
15:43
Keanu Reeves wymiata na basie
REKLAMA

Keanu Reeves zaskarbił sympatię widzów nie tylko świetnymi rolami w wielu hitowych filmach, ale i również empatycznym charakterem, niesieniem pomocy innym i skromnością, co w świecie show-biznesu nie jest taką oczywistą cechą.

REKLAMA

Keanu Reeves spełnia się jako basista rockowego zespołu.

Nie wszyscy też wiedzą, że poza talentem aktorskim, Keanu może pochwalić się umiejętnością gry na basie w rockowym zespole Dogstar. Niedawno grupa wróciła do muzycznego świata po dwudziestu latach przerwy. Ostatnio zespół dał świetny występ na festiwalu BottleRock w Napa Valley. Zachwyceni powrotem artystów do muzycznej gry byli oczywiście fani zespołu, natomiast sami członkowie grupy nie kryli zaskoczenia tak pozytywną reakcją ze strony wielbicieli. Grupa Dogstar zapowiedziała również wydanie nowego albumu.

Reaktywacja zespołu tak naprawdę bardzo powoli następowała już latem ubiegłego roku, gdy grupa odpaliła oficjalne konta w mediach społecznościowych, dzieląc się nagraniami ze studia oraz zdjęciami. Warto dodać, że prawie miesiąc temu Dogstar zaprezentował swoim fanom zapowiedź nowego albumu "Somwehere Between the Power Lines and Palm Trees", który będzie mieć swoją premierę już 6 października. Z kolei pierwszym singlem promującym płytę jest "Everything Turns Around", do którego powstał już oficjalny klip.

Grupa Dogstar nabrała wiatru w żagle po wielu latach przerwy

Wygląda więc na to, że grupa nabrała wiatru w żagle po entuzjastycznym przyjęciu fanów i ma motywację, by po latach na nowo tworzyć muzykę. Zespół Dogstar został założony w 1991 roku, kiedy Reeves dopiero co zaczynał rozkręcać się filmowo. Będąc basistą w zespole z pewnością wnosi do grupy powiew nieco innego, bardziej błyszczącego świata, choć jak wiadomo, Reeves nie jest osobą, której woda sodowa uderza do głowy. Na występach na żywo Keanu zdobywa sympatię ludzi nie tylko gitarowymi popisami, ale i również niesamowitą charyzmą. Choć na co dzień nie może narzekać na brak aktorskich zajęć, Keanu zawsze znajdzie czas na muzykę i wspólne próby z kolegami z zespołu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA