REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Stanowski ukarany grzywną. Natalia Janoszek opublikowała postanowienie sądu

Natalia Janoszek opublikowała fragment postanowienia Sądu Rejonowego w Warszawie, z którego wynika, że na Krzysztofa Stanowskiego i Kanał Sportowy została nałożona kara grzywny. Ma ona związek ze złamaniem zakazu wypowiadania się na temat celebrytki.

24.04.2024
18:00
stanowski grzywna natalia janoszek sad
REKLAMA

W minionym roku na Kanale Sportowym pojawiły się dwa materiały o Natalii Janoszek, w których Krzysztof Stanowski stwierdził, że celebrytka mocno wyolbrzymiała swoje sukcesy. Miała ona sprowadzić filmowe epizody do wielkich ról, manipulować zwiastunem jednej z produkcji, a także podtrzymywać, że w Indiach jest wielką, bollywoodzką gwiazdą, choć tak naprawdę nikt jej nie znał. Pierwszy film pojawił się 23 maja i został wyświetlony niemal 3 mln razy, natomiast drugi (prawie 3-godzinny) pojawił się na YouTubie 28 lipca i zgarnął ponad 10,4 mln odsłon.

REKLAMA

Na początku czerwca Natalia Janoszek opublikowała na Instagramie wpis, w którym zarzuciła Stanowskiemu bezpodstawne naruszenie jej dóbr osobistych poprzez przedstawienie w materiale nieprawdziwych i mylących opinię publiczną informacji, informując o złożeniu pozwu:

Każde bezprawne działanie naruszające dobro osobiste wymaga reakcji, dlatego, po wnikliwym przeanalizowaniu tych materiałów przez kancelarię prawną, po ich konfrontacji z dokumentami i dowodami potwierdzającymi brak rzetelności oraz brak zgodności z faktami z mojego życia zawodowego, podjęłam decyzję o złożeniu w dniu dzisiejszym pozwu przeciwko panu Krzysztofowi Stanowskiemu.

Natalia Janoszek opublikowała postanowienie sądu. Stanowski ukarany grzywną

W tym samym miesiącu Krzysztof Stanowski opublikował zdjęcie sądowego postanowienia, z którego wynikało, że otrzymał on zakaz wypowiadania się na temat Natalii Janoszek. Założyciel Kanału Zero stwierdził wówczas, że bez względu na decyzję sądu materiał o celebrytce pojawi się na jego kanale:

Natalia Janoszek myśli, że może zakneblować mi usta i zabronić ujawniania prawdy na jej temat. Otóż nie. W ten czy inny sposób wkrótce ukaże się materiał na jej temat, bo po to pojechałem do Mumbaju i nie tylko. Po fakty. I czy jej się to podoba, czy nie, ja te fakty ujawnię. Kiedy, droga Natalio, nazwałem cię patologiczną oszustką nie wiedziałem jeszcze, że to zbyt pieszczotliwe określenie. Jesteś polską Anną Delvey vel Sorokin. I o tobie też powstanie mocne kino. Stop cenzurze prewencyjnej

- podkreślił.

I rzeczywiście - miesiąc później na Kanale Sportowym pojawił się drugi, 3-godzinny materiał na temat wątpliwej kariery Natalii Janoszek. Tym samym Stanowski nie zastosował się do postanowienia sądowego z czerwca i złamał zakaz wypowiadania się na temat celebrytki. W związku z tym 22 kwietnia 2024 r. Sąd Rejonowy dla Warszawy - Mokotowa w Warszawie postanowił nałożyć na Kanał Sportowy i na Krzysztofa Stanowskiego karę:

Sąd Rejonowy dla Warszawy - Mokotowa w Warszawie (...) postanawia nałożyć na dłużnika Krzysztofa Stanowskiego grzywnę w kwocie 15 tys. zł w związku z działaniem przez dłużników wbrew obowiązkowi wynikającego z postanowienia Sądu Okręgowego w Warszawie

- czytamy w postanowieniu.

Jeżeli Stanowski nie zapłaci grzywny w ciągu tygodnia od dnia uprawomocnienia się postanowienia, kara zostanie zamieniona na areszt. "Ucinając już krążące spekulacje: grzywna została zasądzona na rzecz Skarbu Państwa" - skomentowała Natalia Janoszek.

 class="wp-image-2589913" width="419"
Postanowienie sądu ws. Krzysztofa Stanowskiego
REKLAMA

O Krzysztofie Stanowskim przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA