REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Kultowy serial wśród piątkowych nowości Netfliksa. To wasz ulubiony detektyw

Na Netfliksie nie ma nudy - dziś króluje różnorodność. Oprócz tego, że do serwisu wpadły wszystkie sezony kultowego serialu "Detektyw Monk", to wśród piątkowych premier znajduje się także komedia romantyczna z Lindsay Lohan, oscarowa produkcja z Christianem Balem i Mattem Damonem oraz szalona koreańska komedia, która aż się prosi, by obejrzeć ją tego wieczoru.

15.03.2024
11:09
nowosci netflix detektyw monk
REKLAMA

Nie będę ukrywać - wczoraj na Netfliksie szału nie było. Pojawił się co prawda mocny indonezyjski kryminał "24 godziny Gaspara" i kontynuacja sitcomu "Girls5eva", jednak były to jedne z niewielu nowości, na których można było zawiesić oko. W porównaniu z czwartkiem dzisiejszy dzień to petarda. Na platformie pojawiły się już wszystkie sezony kultowego serialu "Detektyw Monk", komedia romantyczna z Lindsay Lohan, oscarowa produkcja z Christianem Balem dla fanów motoryzacji i parę innych perełek. Oto dzisiejsze premiery.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na piątek: Detektyw Monk (sezony 1-8)

"Detektyw Monk" to kultowy serial z Tonym Shalhoubem w roli głównej, emitowany w latach 2002-2009. Produkcja skupia się na tytułowym genialnym detektywie z zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi, który odchodzi z służby i zaczyna pracę jako konsultant, który pomaga policji w rozwiązywaniu najtrudniejszych spraw.

Intro serialu "Detektyw Monk"

Irlandzkie życzenie

Bohaterką komedii romantycznej "Irlandzkie życzenie" jest Maddie, w którą wcieliła się Lidnsay Lohan. Kobieta jedzie do Irlandii na ślub mężczyzny swoich marzeń wraz z przyjaciółką. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że wcześniej wypowiedziała przy starożytnym kamieniu życzenie, które magicznie odmienia jej los.

Netflix: zwiastun filmu "Ostatnie życzenie"

Le Mans '66

Nagrodzony dwoma Oscarami film "Le Mans ’66" w reżyserii Jamesa Mangolda skupia się na Carrollu Shelbym i Kenie Milesie. Projektant samochodów i kierowca łączą siły, by zakończyć złotą passę Enzo Ferrariego w wyścigu Le Mans. 

Zwiastun filmu "Le Mans '66"

Chicken Nugget

"Chicken Nugget" to szalony koreański serial komediowy. Jego fabuła skupia się kobiecie, która po wejściu do dziwnej maszyny zostaje zamieniona w nugget z kurczaka. Wskutek niecodziennej sytuacji ojciec bohaterki i jej ukochany łączą siły, by za wszelką cenę przywrócić jej ludzką postać.

Netflix: zwiastun serialu "Chicken Nugget"

Żelazna ręka

Hiszpański serial "Żelazna ręka" skupia się na Joaquinie Manchado, który żelazną ręką kieruje swoim narkotykowym imperium z portu w Barcelonie. Wskutek nowej dostawy jego rodzina oraz biznes zostają jednak sprowadzone na grząski teren.

Netflix: zwiastun filmu "Żelazna ręka"

Gratulacje, to morderstwo

Indyjski film "Gratulacje, to morderstwo" skupia się na przebiegłym śledczym, który ujawnia obrzydliwe sekrety bogatych członków prestiżowego klubu w Delhi, gdzie zamordowany został pewien trener. Dociekliwy funkcjonariusz zrobi wszystko, by złapać jego mordercę. 

Netflix: zwiastun filmu "Gratulacje, to morderstwo"

Sprawa z Outreau: Francuski koszmar

"Sprawa z Outreau: Francuski koszmar" to serial dokumentalny, który wraca do tragicznej sprawy skrzywdzonych dzieci, która była jednym z największych skandali w historii Francji.

Netflix: zwiastun serialu "Sprawa z Outreau: Francuski koszmar"
REKLAMA

O produkcjach serwisu Netflix przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA