REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Emily Blunt i Chris Evans w nowym filmie Netfliksa. Do serwisu wpadły mocne nowości

Ostatni piątek października dowiózł na Netfliksa kilka mocnych nowości. Wśród nich pojawił się film w reżyserii Davida Yatesa, w których wystąpili Emily Blunt, Chris Evans i Catherine O'Hara.

27.10.2023
12:47
Emily Blunt i Chris Evans w nowym filmie Netfliksa. Do serwisu wpadły mocne nowości
REKLAMA

W zeszłym tygodniu do serwisu wpadła rekordowa liczba nowości. Zadebiutowała m.in. kontynuacja najdłuższego serialu Netfliksa - "Szkoła dla elity" - a także 7. sezon "Big Mouth", mocny horror "Disco Inferno" i szalona komedia "Trzech tatuśków" z Billem Burrem, Bobbym Cannevalem i Bokeemem Woodbinem w rolach głównych. Do październikowych nowości Netfliksa dołączył w środę także wyjątkowy polski serial "Absolutni debiutanci" - młodzieżowy komediodramat, który w empatyczny sposób obrazuje graniczny moment dorastania, natomiast wczoraj na Netfliksa wpadł film dokumentalny dla fanów rapu - "ONEFOUR: Against All Odds". Tymczasem sprawdzamy, co dziś pojawiło się w serwisie.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na piątek: Tore

"Tore" to szwedzki serial dramatyczny, którego głównym bohaterem jest tytułowy 27-latek Tore. Niedojrzały mężczyzna, mimo próśb ojca, ani myśli wyprowadzać się z domu. Kiedy jednak życie zmusi go do usamodzielnienia się, będzie musiał to zrobić, czy tego chce, czy nie. 

Netflix: zwiastun serialu "Tore"

Recepta na przekręt

Do serwisu Netflix wpadła także produkcja w gwiazdorskiej obsadzie. Film "Recepta na przekręt" skupia się na spłukanej i bezrobotnej Lizie. Kiedy zdesperowana kobieta nieoczekiwanie dostaje wyśmienitą ofertę pracy w firmie farmaceutycznej, będzie musiała zdecydować, jak daleko się posunie, aby zarobić na nowym leku przeciwbólowym. W rolach głównych wystąpili Emily Blunt, Chris Evans i Catherine O'Hara. Za kamerą produkcji stanął David Yates, reżyser filmu "Harry Potter i Książę Półkrwi" czy "Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I".

Netflix: zwiastun filmu "Recepta na przekręt"

Siostra Śmierć

Do puli halloweenowych filmów dołącza "Siostra Śmierć". Hiszpańska produkcja rozgrywa się w upiornym starym klasztorze, gdzie siostra Narcisa przybywa, by podjąć się pracy nauczycielki w szkole dla dziewcząt. Z biegiem czasu Narcisę zaczynają dręczyć dziwne wydarzenia i niepokojące sytuacje, które doprowadzają ją w końcu do mrocznej tajemnicy klasztoru, prześladującej mieszkańców starej świątyni.

Netflix: zwiastun filmu "Siostra śmierć"

Żółte Drzwi: Koreański klub filmowy z lat 90.

Ostatnią nowością Netfliksa na dziś jest koreański film dokumentalny "Żółte drzwi: Koreański klub filmowy z lat 90.". Produkcja opowiada o połączonych pasją ludziach, którzy byli odpowiedzialni za ukształtowanie pierwszej generacji koreańskich miłośników kina, w tym słynnego Bong Joon Ho. 

Netflix: zwiastun filmu "Żółte Drzwi: Koreański klub filmowy z lat 90."
REKLAMA

O nowościach w serwisie Netflix piszemy w Spider's Web na bieżąco:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA