REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Media

Zapytaj swojego faceta o Imperium Rzymskie. O co chodzi z nowym trendem na TikToku?

Na TikToku od kilku dni słychać jedno pytanie: "Jak często myślisz o Imperium Rzymskim?". I najwyraźniej jedna rzucona luźno w eter myśl stała się gigantycznym trendem, gdyż media społecznościowe zostały zalane nagraniami, na których dziewczyny zadają swoim partnerom to jedno pytanie. O co chodzi z Imperium Rzymskim i dlaczego odpowiedzi mężczyzn są tak zaskakujące?

15.09.2023
11:10
Imperium Rzymskie: o co chodzi z nowym trendem na TikToku?
REKLAMA

Wśród tysięcy tanecznych i makijażowych trendów na TikToku w ostatnim czasie wybił się jeden, a do jego wykonania nie potrzeba żadnych umiejętności. Wystarczy mieć pod ręką chłopaka, brata czy męża i zadać pytanie o to, jak często myśli o Imperium Rzymskim. Ten nowy, zupełnie abstrakcyjny trend, zaczął być powielany przez gigantyczną ilość osób, a jedną z pierwszych była użytkowniczka @theyaresam_, której nagranie ma w tym momencie niemal 651 tys. polubień i zostało odtworzone ponad 5 mln razy.

REKLAMA

Więcej na temat TikToka przeczytasz także w innych artkułach:

Imperium Rzymskie - o co chodzi? Na TikToku króluje nowy trend

Nowy trend na TikToku polega na zadaniu mężczyźnie pytania, jak często myśli o Imperium Rzymskim (a właściwie o Cesarstwie Rzymskim). I jeśli już samo zapytanie wydaje się być abstrakcyjne, to odpowiedzi są jeszcze bardziej zaskakujące. Autorka jednego z najpopularniejszych nagrań opowiedziała bowiem, że widziała tiktoka, na którym pytano mężów czy chłopaków o to, czy często myślą o Imperium Rzymskim. Okazało się, że wszyscy myśleli o tym codziennie.

Zadzwoniłam do mojego męża i powiedziałam: "Hej, jak często myślisz o Imperium Rzymskim?", a on odpowiedział, że każdego dnia. Wtedy rozpoczęliśmy 45-minutową dyskusję na temat Imperium Rzymskiego, a później Egipcjan i neandertalczyków, aż w końcu rozmawialiśmy o Wielkim Wybuchu. Przez to zaczęłam myśleć o ludzkości w zupełnie nowy sposób i chyba od teraz będę codziennie myśleć o Imperium Rzymskim

- podsumowała tiktokerka.
REKLAMA
@theyaresam_

the roman empire is actually fascinating

♬ original sound - sam

Niektórzy faceci odpowiadają, że o Imperium Rzymskim myślą kilka razy dziennie, niektórzy, że raz w tygodniu, a niektórzy - że wcale. Z wieloma z nich po tym pytaniu wywiązała się także dyskusja na temat starożytnych cywilizacji. W miarę rozwoju tego trendu nie wiadomo już, na ile odpowiedzi mężczyzn są szczere, a na ile jest to chęć nagrania tiktoka pod publikę, jednak z pewnością filmiki z Imperium Rzymskim w tle wpadły w viral i stworzyły trend, który stał się jednym z najbardziej rozpowszechnianych na TikToku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA