REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Omenaa Mensah komentuje aferę z Krysiakiem. Domaga się miliona złotych od każdej pozwanej osoby

Omenaa Mensah pozwała autora książki "Dziewczyny z Dubaju 2" za to w książce pojawiły się nieprawdziwe informacje na jej temat. Teraz gwiazda TVN zabrała głos w tej sprawie. Padły mocne słowa.

29.06.2023
11:45
Omenaa Mensah przerwała milczenie
REKLAMA

W środę pojawiła się informacja, iż Omenaa Mensah pozwała Piotra Krysiaka, autora książki "Dziewczyny z Dubaju 2". W publikacji opisane zostały historie ekskluzywnych polskich prostytutek, uczestniczących w zagranicznych seks-wyjazdach. Klientami kobiet mieli być m.in. królowie oraz książę jednego z krajów Północnej Afryki.

REKLAMA

Omenaa Mensah komentuje aferę z Krysiakiem. Padły mocne słowa.

Jak wyjaśniał Piotr Krysiak, bohaterki jego książki to kobiety, które świetnie znamy z telewizji, kolorowych magazynów oraz social mediów, natomiast wśród nich jest dziewczyna popularnego piłkarza, dziennikarka oraz partnerka polityka i legendy rocka.

Maciej Ślusarek, pełnomocnik Mensah podkreślał, że w tej sprawie toczy się postępowanie karne. Postępowanie karne toczy się przed Sądem Rejonowym w Warszawie. Ponadto toczą się postępowania cywilne wobec autora i wszystkich, którzy rozpowszechniają książkę. Oprócz zakazania sprzedaży książki zawierającej zniesławienia mojej Klientki, domagać się będziemy przeprosin i zapłaty miliona złotych na cel charytatywny od każdej pozwanej osoby - zapowiadał Maciej Ślusarek.

"Nie godzę się na to, żeby moja ponad 9-letnia praca była szkalowana"

Po tym całym zamieszaniu, głos postanowiła zabrać sama zainteresowana - Omenaa Mensah. Gwiazda podkreślała, że będzie podejmować odpowiednie działania.

Będę podejmowała działania prawne wobec wszystkich, którzy chcą umniejszyć moją działalność charytatywną publikując kompletnie nieprawdziwe informacje godzące w moje i moich bliskich dobre imię. Nie godzę się na to, żeby moja ponad 9-letnia praca i ogrom zaangażowania na rzecz potrzebujących były w ten sposób szkalowane. Nie godzę się również na to, żeby pan Krysiak promował moim nazwiskiem i moim wizerunkiem kłamstwa zawarte w jego książce. Dbam o to, żeby mój wizerunek służył dobrym sprawom, a nie tego typu szkodliwej działalności

powiedziała Omenaa Mensah w rozmowie z serwisem Wirtualne Media.

Warto też podkreślić, iż pełnomocnik Mensah zdradził, iż w dotychczasowych postanowieniach sądowych sądy ustaliły, że książka stanowiła naruszenie dóbr osobistych Mensah.

REKLAMA

Ponadto wskazuję, że w dotychczasowych postanowieniach sądowych sądy ustaliły, że książka stanowiła naruszenie jej dóbr osobistych. Jednocześnie zwracam uwagę, że książka nie powołuje się na jakiekolwiek wiarygodne źródła, które w najmniejszym stopniu uprawniały autora do stawiania zniesławiających zarzutów i wkraczania w prywatną sferę życia mojej Klientki - mówił Maciej Ślusarek.

Omenaa Mensah od 2014 roku jest prezeską Omenaa Foundation, zajmującą się pomocą charytatywną m.in. dla dzieci z Afryki. Od 2022 roku Mensah jest również wiceprezeską fundacji swojego męża, Rafał Brzoska Foundation. Jej celem jest finansowe wspieranie młodych i utalentowanych ludzi z ubogich terenów wiejskich. Menshah zaczęła również niedawno kierować Omenaa Art Foundation.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA