REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Disney+, HBO Max i Polsat Box Go w cenie jednej subskrypcji? To nie żart, to nowy pakiet Plusa

Już nie musicie kupować osobnych subskrypcji, by obejrzeć "The Bear" na Disney+, "Detektywa" na HBO Max czy hitowe polskie produkcje w serwisie Polsat Box Go. Teraz w ramach innowacyjnego pakietu Plusa możecie za jedną cenę otrzymać dostęp do wszystkich trzech platform.

29.02.2024
13:38
pakiet plus all in streaming disney hbo polsat
REKLAMA

Ostatnimi czasy do streamingu bardzo często wpadają hitowe produkcje i daleko szukać nie trzeba - królują m.in. nagrodzony Emmy, Złotymi Globami i SAG "The Bear" czy 4. sezon serialu "Detektyw" - "Detektyw: Kraina nocy". Chciałoby się oczywiście obejrzeć wszystkie za jednym zamachem, jednak - nie oszukujmy się - miesięczna subskrypcja wszystkich serwisów na raz kosztowałaby krocie. Nie trzeba jednak wydawać kilkudziesięciu złotych, by otrzymać dostęp do kilku platform streamingowych - Plus wychodzi naprzeciw widzom z nowym pakietem All In Streaming, w ramach którego można jednocześnie subskrybować Disney+, HBO Max oraz Polsat Box Go w jednej cenie.

REKLAMA

Nowy pakiet Plusa oferuje dostęp do Disney+, HBO Max i Polsat Box Go w jednej cenie

All In Streaming to nowy pakiet Plusa, który obejmuje dostęp do trzech popularnych platform: Disney+, HBO Max i Polsat Box Go w jednej cenie. Oznacza to, że widzowie mogą oglądać rozmaite produkcje z tych trzech serwisów w jednym pakiecie. Oprócz hitowego "The Bear" na Disney+ obejrzeć można m.in. tytuły z serii "Star Wars", takie jak "Ahsoka" czy "Mandalorian", animacje Pixara czy hitowe produkcje MCU - "Marvels", "Strażnicy galaktyki" i "Tajna inwazja". Z kolei HBO Max skusi wielu widzów nie tylko swoim "Detektywem", ale również najnowszymi tytułami jak "Aquaman i Zaginione Królestwo", "Gran Turismo" czy "Diuna". A dla tych, którzy szukają dostępu do polskich produkcji (i nie tylko), Plus proponuje także dostęp do Polsat Box Go, w tym do 34 popularnych kanałów telewizyjnych i 40 tys. godzin materiałów VOD bez reklam.

Pakiet All In Streaming Plusa

Koszt miesięcznego pakietu dla abonentów, którzy podpiszą umowę na 24 miesiące, wynosi jedynie 49,99 zł, a w zależności od wybranego abonamentu klienci będą mogli także skorzystać z serwisów streamingowych przez 3 lub 6 miesięcy za darmo. Przy abonamentach głosowych od 69 zł miesięcznie z umową na 2 lata, klienci otrzymują 6 miesięcy w prezencie, a przy niższych abonamentach - 3 miesiące. Dzięki temu spragnieni filmowych i serialowych wrażeń widzowie nie będą musieli już płacić osobno za każdą subskrypcję, co pozwoli z pewnością sporo zaoszczędzić.

Pakiet Plusa All In Streaming będzie dostępny od 4 marca.

O produkcjach Disney+, HBO Max i Polsat Box Go przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA