REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Więcej potworów na Netfliksie. Platforma zapowiada 2. sezon hitowego serialu

"Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera" doczeka się 2. sezonu. Netflix udostępnił w sieci zapowiedź wideo nadchodzącej produkcji, jednocześnie zdradzając, kto będzie jej bohaterem. Serial zadebiutuje na platformie w przyszłym roku.

02.05.2023
12:22
potwór netflix 2 sezon o kim
REKLAMA

"Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera" stał się nieoczekiwanym hitem platformy Netflix. Z pewnością jest to po części zasługa kontrowersji, jakie wokół produkcji narosły, ale niemniej statystyki są powalające. W ciągu pierwszych 28 dni tytuł ten oglądaliśmy łącznie przez ponad 856 tys. godzin, dzięki czemu jest to aktualnie trzeci najpopularniejszy serial anglojęzyczny serwisu wszech czasów (zaraz za 4. sezonem "Stranger Things" i "Wednesday"). Usługa zamówiła więc u Ryana Murphy'ego i Iana Brennana dwie kontynuacje.

"Jak to kontynuacje? Przecież "Dahmer" to zamknięta opowieść" - no właśnie, będziemy mieć do czynienia z serialową antologią. Kolejne sezony mają się skupiać na innych mordercach. Netflix ujawnił, o kim opowie 2. odsłona popularnego tytułu. W sieci pojawił się krótki teaser nadchodzącej produkcji.

Czytaj także:

REKLAMA

Potwór - o czym opowie 2. sezon hitu Netliksa?

"Monsters: The Lyle i Erik Menendez Story" - taki tytuł nosi 2. sezon hitowego serialu platformy Netflix. Produkcja będzie więc opowiadać o braciach, którzy w 1996 roku zostali skazani za morderstwo swoich rodziców. W udostępnionym w sieci wideo usłyszymy zapis zgłoszenia zbrodni na policję.

Potwór: 2. sezon - Netflix

Jak podaje The Hollywood Reporter, o braciach Menendez ostatnio ponownie zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą nowego serialu dokumentalnego platformy Peacock "Menendez + Menudo: Boys Betrayed", skupiającego się na oskarżeniach wobec ojca rodzeństwa, który miał molestować nastoletniego chłopca Roya Rossello - byłego członka boysbandu Menudo. Nie wiadomo czy produkcja Netfliksa w jakikolwiek sposób będzie nawiązywać do tych zarzutów.

REKLAMA

Bracia Menendez wielokrotnie już byli bohaterami różnorakich produkcji. To o nich traktuje serial "Law & Order: True Crime - The Menendez Murders" i film stacji Lifetime "Menendez: Blood Brothers". Sami Ryan Murphy i Ian Brennan odnosili się do ich sprawy w "The People v. O.J. Simpson: American Crime Story", gdyż proces rodzeństwa zbiegł się w czasie z procesem przeciwko O.J. Simpsonowi.

2. sezon "Potwora" nie ma na razie konkretnej daty premiery. Zgodnie z informacją zawartą w udostępnionym wideo trafi na platformę Netflix w 2024 roku.

"Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera" obejrzycie na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA