REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Priscilla" - gdzie obejrzeć film?

Film "Priscilla", który w Polsce nie zadebiutował jeszcze na dużych ekranach, ma niebawem trafić do serwisu VOD za granicą. Gdzie pojawi się produkcja Sofii Coppoli i kiedy premiera w polskich kinach?

02.02.2024
9:25
priscilla vod hbo max
REKLAMA

Choć Polacy nie mieli jeszcze okazji obejrzeć "Priscilli", to zagraniczni widzowie już we wrześniu ubiegłego roku mogli zapoznać się z wyjątkowym, najnowszym obrazem Sofii Coppoli. Reżyserka zainspirowana autobiografią "Priscilla. Elvis i ja" stworzyła produkcję, która koncentruje się na relacji króla rock and rolla z młodszą o 10 lat Priscillą i ich związku, gdy dziewczyna miała zaledwie 14 lat. Obraz z nominowaną do Złotego Globu Cailee Spaeny za główną rolę w filmie Coppoli ma już niebawem trafić do serwisu VOD za granicą.

REKLAMA

Gdzie obejrzeć film "Priscilla"? Produkcja Sofii Coppoli niebawem trafi do serwisu VOD za granicą

Produkcja skupia się na młodziutkiej Priscilli Beaulieu (Cailee Spaeny), która spotyka Elvisa Presleya, gdy ten jest już gwiazdą rock and rolla. Spędzając wspólne chwile, których jest zdecydowanie zbyt mało, Elvis staje się dla Priscilli pierwszą wielką miłością, ale również najlepszym przyjacielem w chwilach samotności. Z biegiem czasu okazuje się jednak, że jej przypudrowane i przykryte toną różu życie nieoczekiwanie zamienia się w złotą klatkę.

O "Priscilli" przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

Portal Variety podaje, że kronika małżeństwa Elvisa Presleya i Priscilli ma pojawić się w HBO Max po 5 miesiącach od premiery za granicą, czyli 23 lutego. Serwis nie potwierdził jeszcze tej informacji. Polscy widzowie będą mogli natomiast obejrzeć film "Priscilla" w kinach już za kilka dni - od 9 lutego. Kiedy produkcja pojawi się w polskich serwisach VOD? Polski dystrybutor wciąż jeszcze nie udzielił informacji, kiedy i na jakiej platformie będzie można obejrzeć ją online. O filmie "Priscilla" przeczytacie więcej na stronie internetowej Bestfilm.

Zwiastun filmu "Priscilla" (2023)
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA