REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie obejrzeć film "Pszczelarz" online? Produkcja z Jasonem Stathamem jest już w VOD

Jason Statham nie pozwolił na siebie długo czekać. Jeśli nie mieliście okazji obejrzeć go w roli Adama Claya w kinach, teraz nie ma już wymówki - "Pszczelarz" trafił bowiem do VOD i można obejrzeć go w ramach kupna.

15.03.2024
15:11
gdzie obejrzec pszczelarza vod
REKLAMA

Film Davida Ayera został przyjęty przez widzów całkiem przychylnie, a naparzanka i mordobicie z Jasonem Stathamem zarobiła łącznie 150 mln dol. Jest to całkiem niezły wynik, biorąc pod uwagę, że w tegorocznym box office przed "Pszczelarzem", który zadebiutował 10 stycznia bieżącego roku, 2. i 1. miejsce zajmują kolejno "Bob Marley: One Love" (ponad 161 mln dol.) i "Diuna: Część druga" z imponującym wynikiem niemal 385 mln dol. Czy to oznacza, że warto obejrzeć ten film? Jeśli uwielbiacie Jasona Stathama, to z pewnością będziecie się na nim dobrze bawić. I choć tytuł o agencie jednostki specjalnej zszedł już z dużych ekranów, to można go obecnie obejrzeć w VOD.

REKLAMA

Pszczelarz: gdzie obejrzeć film online? Produkcja z Jasonem Stathamem jest w VOD

Adam Clay (Jason Statham) wiedzie spokojne życie na wsi w sielankowej posiadłości, gdzie opiekuje się ulami emerytowanej nauczycielki Elois (Phylicia Rashad). Kiedy wskutek internetowego oszustwa kobieta zostaje okradziona ze środków do życia i z pieniędzy fundacji dla dzieci, kobieta odbiera sobie życie. Clay, emerytowany agent tajnej jednostki specjalnej, rzuca wówczas wyzwanie potężnej organizacji przestępczej. Najlepszy niegdyś zabójca odkurza zestaw swoich unikalnych umiejętności i bez skrupułów postanawia dotrzeć na sam szczyt gangsterskiej piramidy. Tymczasem okazuje się, że jego powrót do bezlitosnej gry odkrywają bardzo poważni ludzie, którzy za wszelką cenę chcą pozbyć się Claya raz na zawsze.

Film "Pszczelarz" jest dostępny w ramach kupna za 44,99 zł na platformie Rakuten.

Zwiastun filmu "Pszczelarz" (2024)

O tym, gdzie obejrzeć hitowe produkcje piszemy w serwisie Spider's Web:

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA