REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Barbie" w drodze do HBO Max. Kiedy premiera?

Choć "Barbie" trafiła do VOD już jakiś czas temu, to można było ją obejrzeć wyłącznie w opcji wypożyczenia. Hitowy film w reżyserii Grety Gerwig niebawem zadebiutuje jednak w serwisie HBO Max, gdzie będzie można obejrzeć go w ramach subskrypcji.

29.11.2023
10:03
barbie w hbo max
REKLAMA

"Barbie" wygrała w tym roku konkurs piękności. Produkcja, która pojawiła się na pierwszym miejscu w zestawieniu box office, zarabiając imponującą kwotę 1,4 mld dol., pobiła również inne rekordy. Filmowi w reżyserii Grety Gerwig udało się pobić rekord, jeśli chodzi o weekend otwarcia (162 mln dol.) - pod tym względem jest to najbardziej dochodowy film wyreżyserowany przez kobietę, który nie jest ani sequelem, ani remakiem, ani produkcją superbohaterską. Wiadomo już, że "Barbie" wyprzedziła także tytuł "Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II", co zapewniło jej status najbardziej dochodowego filmu Warner Bros. Jeśli nie widzieliście jeszcze "Barbie", a chcecie wiedzieć, o co ten szum, to niebawem będziecie mieli okazję obejrzeć produkcję. Pojawi się ona w serwisie HBO Max już w przyszłym miesiącu.

REKLAMA

Kiedy premiera "Barbie" w HBO Max?

"Barbie" to amerykańska komedia w reżyserii Grety Gerwig, która jest jednocześnie pierwszym pełnometrażowym filmem aktorskim. Akcja produkcji rozgrywa się w bajkowym, cukierkowo różowym Barbielandzie, gdzie czas upływa na dobrej zabawie. Kiedy jednak Barbie będzie musiała zmierzyć się z kryzysem egzystencjalnym, jej idealne, beztroskie życie już nigdy nie będzie takie samo. W roli Barbie wystąpiła Margot Robbie, natomiast w Kena wcielił się Ryan Gosling.

"Barbie" pojawi się na platformie HBO Max 17 grudnia 2023 roku.

Zwiastun filmu "Barbie"

Więcej o "Barbie" przeczytasz na łamach Spider's Web:

REKLAMA

Zdjęcie główne: zrzut ekranu ze zwiastuna filmu "Barbie" na YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA