REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie obejrzeć film „DogMan” online? Lista serwisów VOD

Film „DogMan” w reżyserii Luca Bessona, twórcy takich dzieł jak „Leon zawodowiec” czy „Lucy, doczekał się swojej polskiej premiery w listopadzie 2023 roku. Teraz dostępny jest również online. Gdzie zatem można obejrzeć „DogMana”? Przedstawiamy listę serwisów VOD, gdzie można ten film obejrzeć.

17.02.2024
6:06
gdzie obejrzec film dogman online lista serwisow vod
REKLAMA

W produkcji wystąpiło kilka znanych nazwisk: Caleb Landry Jones, Christopher Denham czy Clemens Schick. Dobrze skomponowana obsada aktorska i ciekawy scenariusz stanowiły kluczowe składniki w przepisie uznanego reżysera na kolejny filmowy sukces. Jednak to, co wyróżnia ten tytuł, to bardzo istotny udział psów. Tak, żadnemu zwierzęciu nie dzieje się tam krzywda, wręcz odwrotnie. Dla wszystkich widzów, którym los czworonogów nie jest obojętny, a nawet podoba im się, jak to właśnie one wiodą główny prym, „DogMan” to produkcja niemal idealna.

REKLAMA

Więcej na temat filmów o psach czytaj na łamach Spider's Web:

DogMan – gdzie obejrzeć film online?

„DogMan” przedstawia historię bohatera z marginesu, czyli tzw. underdoga. Po doznaniu wielu upokorzeń i zniewag, przestaje być ofiarą. Długotrwałe cierpienie ulepiło z niego mściciela. Teraz to on odpłaca pięknym za nadobne tym, którzy dręczą słabszych. Nie chodzi w tym przypadku jedynie o zwierzęta, choć odgrywają one bardzo istotną rolę w całym filmie.

Gdzie obejrzeć film DogMan online?
REKLAMA

Produkcja "DogMan" jest dostępna w poniższych serwisach VOD:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA