REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Posiadacze największych bicków w Hollywood łączą siły. Schwarzenegger wystąpi u boku gwiazdy „Reachera”

To będzie jeden z najbardziej napakowanych duetów w historii kina. Arnold Schwarzengger wystąpi u boku gwiazdy „Reachera”, czyli Alana Ritchsona. Co ciekawe, zapowiedziany film będzie... świąteczną komedią familijną. 

13.03.2024
11:56
arnold schwarzenegger 2024 reacher alan ritchson film razem świąteczna komedia
REKLAMA

Arnold Schwarzenegger powraca na wielki ekran po kilkuletniej przerwie! To pierwsze jego wystąpienie w pełnometrażowej produkcji od 2019 r., kiedy to wziął udział w filmie „Terminator: Mroczne Przeznaczenie” - a przy okazji wielki powrót do komedii. W 2020 roku gwiazdor zrobił sobie przerwę, gdy wybuchła pandemia, a Hollywood zablokowało się na pewien czas.

Nowy projekt nosi tytuł „The Man With the Bag” („Człowiek z torbą”), za kamerą stanie Adam Shakman, całość powstanie z inicjatywy Amazon MGM Studios, a u boku Arniego zobaczymy... Alana Ritchsona, czyli samego Reachera.

Czytaj więcej o Reacherze w Spider's Web:

REKLAMA

Arnold Schwarzenegger i Alan Ritchson razem na ekranie

O czym opowie film? Jak głosi oficjalny opis:

Kiedy magiczna torba Świętego Mikołaja zostaje skradziona, ten przegląda swoją listę niegrzecznych osób, aby znaleźć Vance’a - byłego złodzieja, który może mu pomóc ją odzyskać. Wraz ze swoją córką, Mikołajem i grupą odmieńców, Vance będzie musiał dokonać największego skoku w swoim życiu, aby ocalić Święta Bożego Narodzenia.

REKLAMA

Nie ogłoszono jeszcze oficjalnie, kto wcieli się w kolejne postacie, możemy jednak bezpiecznie założyć, że Schwarzenegger wcieli się w Świętego Mikołaja, a Vance’a sportretuje Ritchson. Prace na planie mają ruszyć jeszcze w tym roku. Nie ogłoszono daty premiery.

Hollywoodzki weteran ostatnio pojawił się w świątecznej komedii w 1996 r. („Jingle All The Way”, czyli „Świąteczna gorączka”). Z kolei kojarzony głównie z małym ekranem Ritchson swego czasu częściej gościł w kinach: mogliśmy zobaczyć go m.in. w produkcjach „Igrzyska Śmierci: W pierścieniu ognia”, „Polowanie na drużbów”, „Niewidzialna” czy „Ale czas”.

Reachera obejrzycie w Amazon Prime Video.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA