REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Reacher broni nie składa. Kiedy premiera 3. sezonu serialu Amazona?

Jak już od jakiegoś czasu wiadomo, "Reacher" doczeka się nowych odcinków. To w końcu jeden z flagowych seriali Prime Video. Amazon zamówił 3. sezon jeszcze przed premierą 2. odsłony produkcji. Kiedy pojawi się na platformie?

14.02.2024
16:31
reacher 3 sezon premiera amazon prime video
REKLAMA

Najpierw była seria książek, która ciągnie się od 1997 r. i do dzisiaj cieszy się wielką popularnością. Kino próbowało sobie coś z niej uszczknąć, więc na podstawie powieści Lee Childa zrealizowało dwa filmy - "Jednym strzałem" i "Nigdy nie wracaj". Fani mieli z nimi jeden mały problem. W oryginałach Jack Reacher mierzy 195 cm, a na ekranie wcielał się w niego Tom Cruise (170 cm). Chociaż autor pierwowzorów początkowo bronił tego castingu, po czasie przyznał, że był on błędem. Twórcy serialu Amazona nie chcieli go powtarzać i do głównej roli wybrali przypakowanego Alana Ritchsona. Był to strzał w dziesiątkę.

Fani książek z miejsca pokochali nowe wcielenie Jacka Reachera. Zresztą nie tylko oni. Serial Amazona cieszył się wielką popularnością na całym świecie. Kontynuacja była pewna. Musieliśmy jednak trochę na nią poczekać. Nowe odcinki zadebiutowały na Prime Video 15 grudnia 2023 r. Jeszcze przed ich premierą Alan Ritchson ogłosił widzom dobrą nowinę. Nie tylko zapowiedział 3. sezon produkcji, ale też pozdrowił wszystkich z jego planu.

Tak jest. Zdjęcia do 3. sezonu "Reachera" trwają już od jakiegoś czasu. Nie znaczy to jednak, że już za chwilę pojawi się na Amazon Prime Video. Przed jego twórcami jeszcze dużo pracy. Kiedy więc należy spodziewać się premiery nowych odcinków?

Więcej o "Reacherze" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Reacher - kiedy premiera 3. sezonu serialu Amazona?

Z racji trwających zdjęć do 3. sezonu "Reachera", pojawia się też coraz więcej informacji na jego temat. Wiadomo już na przykład, którą książkę twórcy wybrali do adaptacji tym razem. Chociaż 1. sezon powstał na podstawie "Poziomu śmierci", czyli pierwszej wydanej powieści z głównym bohaterem, w 2. odsłonie twórcy na warsztat wzięli już 11 książkę - "Elitę zabójców". Nadchodzące odcinki będą natomiast podążać za fabułą siódmej powieści - "Siły perswazji".

Reacher: 3. sezon - Amazon Prime Video - premiera
REKLAMA

Zgodnie z oficjalnym opisem fabuły 3. sezonu "Reachera", główny bohater musi działać pod przykrywką, aby uratować informatora przetrzymywanego przez jego dawnego wroga. Tak, jak to było do tej pory, nowa odsłona serialu oznacza wprowadzenie szeregu nowych bohaterów. Niezmiennie jednak w głównej roli zobaczymy Alana Ritchsona. Amazon potwierdził już, że jako dobrze nam znana z dotychczasowych odcinków Frances Neagley powróci również Maria Sten.

Więcej o fabule 3. sezonu "Reachera" przeczytasz na Spider's Web: Wiemy już, którą książkę adaptuje 3. sezon "Reachera". Nadchodzą zmiany - to koniec pracy w grupie

Niestety, Amazon nie podał jeszcze premiery 3. sezonu "Reachera". Możemy jednak się spodziewać, że nowe odcinki zadebiutują na Prime Video pod koniec 2024 r. albo na początku 2025 r.

Dotychczasowe odcinki "Reachera" obejrzycie na Amazon Prime Video.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA