REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

"Rojst Millenium" - kiedy premiera? Wszystko, co wiemy o nadchodzącym sezonie

"Rojst Millenium", czyli 3. sezon serialu "Rojst", to zwieńczenie produkcji w reżyserii Jana Holoubka. Finał produkcji niebawem ukaże się w serwisie Netflix, a oto, co wiemy o nadchodzącym sezonie polskiej serii.

20.02.2024
19:19
rojst millenium kiedy premiera netflix
REKLAMA

Powoli żegnamy się z serialem "Rojst", choć najlepsze dopiero przed nami - już za kilka dni w serwisie Netflix zadebiutuje bowiem ostatni sezon produkcji w reżyserii Jana Holoubka. W 2018 r. za sprawą 1. sezonu poznaliśmy losy Piotra Zarzyckiego, który pod okiem doświadczonego dziennikarskiego wygi, Witolda Wanycza, rozpoczyna śledztwo w sprawie samobójstwa córki jednego z opozycjonistów oraz nastoletniego chłopaka. Tymczasem w lesie przy osiedlu Gronty dochodzi do brutalnego morderstwa prostytutki i miejscowego działacza komunistycznego, towarzysza Grochowiaka. Dziennikarze "Kuriera Wieczornego" wpadają na trop lokalnych powiązań między przestępczym półświatkiem a przedstawicielami władzy.

REKLAMA

Podczas gdy 1. sezon rozgrywał się w PRL-u w latach 80., fabuła 2. sezonu osadzona jest w latach 90., a dokładniej - podczas powodzi tysiąclecia w 1997 r.. Kiedy woda zalała wówczas część miasta oraz las na Grontach, odsłonięte zostają ludzkie szczątki oraz ciało nastoletniego Daniela Gwitta. Śledztwo prowadzą sierżantka z Warszawy Anna Jass oraz miejscowy policjant Adam Mika. Tymczasem do miasta wraca dziennikarz Zarzycki, ale to Witold Wanycz zdaje się mieć odpowiedzi na pytania, które nurtują śledczych.

Rojst Millenium - kiedy premiera 3. sezonu?

"Rojst Millenium" to tytuł 3., a zarazem finałowego sezonu serialu "Rojst", w którym widzowie poznają zakończenie historii dziennikarzy Witolda Wanycza i Piotra Zarzyckiego oraz policjantów Anny Jass i Adama Miki, a skrzętnie skrywane tajemnice w końcu znajdą swoje rozwiązanie. W głównych bohaterów serialu wcielili się Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik, Magdalena Różczka i Łukasz Simlat, jednak nie tylko oni pojawią się na ekranie - w nadchodzących odcinkach zobaczymy również nowe twarze, a przy tym plejadę polskich gwiazd. W obsadzie znaleźli się bowiem m.in. Janusz Gajos, Tomasz Schuchardt, Marianna Gierszewska oraz Filip Pławiak, który wcieli się w kierownika hotelu Centrum.

Netflix: zwiastun 3. sezonu serialu "Rojst Millenium"

Po wydarzeniach z 1982 i 1997 r. nadchodzi czas zmian, a ludzie w podekscytowaniu oczekują na nowe millenium. Tymczasem w lesie na Grontach zostaje odkopany szkielet kobiety wraz z naszyjnikiem, a w hotelu "Centrum" w trakcie urodzinowego bankietu dochodzi do zabójstwa. Aby dowiedzieć się, kto stoi za wszystkimi zdarzeniami, bohaterowie będą musieli cofnąć się aż do lat 60., by znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania i rozwiązać kryminalną zagadkę.

Premiera 3. sezonu serialu "Rojst" - "Rojst Millenium" - już 28 lutego na platformie Netflix.

REKLAMA

O serialu "Rojst" przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA