REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Shrek 5" nadejdzie szybciej, niż się spodziewaliśmy? Przypadkowo ujawniono datę premiery

Legenda Shreka wiecznie żywa? Owszem, ale ostatnimi czasy przede wszystkim w spin-offach, z czego "Kot w butach: Ostatnie życzenie" gościł na ekranach kin jeszcze w zeszłym roku. Samego ogra nie widzieliśmy od czasu "Shrek Forever" - to już jakieś 13 lat! Jak mówi się od jakiegoś czasu, ma jeszcze powrócić. I chyba właśnie dowiedzieliśmy się kiedy to nastąpi.

09.11.2023
17:30
shrek 5 premiera film animowany
REKLAMA

"Shrek" okazał się animacją przełomową, która bardzo szybko stała się dodatkowo kultowa. Sequel był więc nieunikniony. A potem kolejny i kolejny. Następnie... no właśnie, od 2010 roku nie mieliśmy okazji spotkać się z głównym bohaterem. Jakiś czas temu pojawiły się jednak pierwsze głosy mówiące, że doczekamy się piątej odsłony jego przygód. Wśród nich był CEO studia Illumination, który w kwietniu wyrażał nadzieję na zaangażowanie oryginalnej obsady.

Niestety, niedługo po wypowiedzi Chrisa Meledandriego przyszedł strajk scenarzystów, do których za chwilę dołączyli hollywoodzcy aktorzy. Nie sposób więc było oczekiwać żadnych konkretów na temat "Shreka 5". Teraz, całkowicie przez przypadek, okazało się, że może on nadejść szybciej, niż się spodziewaliśmy.

Więcej na temat "Shreka" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Kiedy premiera filmu Shrek 5?

Jak dobrze wiemy, w internecie nic nie ginie. Poruszając się po sieci, trzeba być bardzo ostrożnym, bo wszystko, co się w niej pojawi, szybko może zacząć żyć własnym życiem. Przekonał się o tym pracownik NBCUniversal (właściciel Illumination), który przypadkowo na swoim profilu na LinkedInie udostępnił informację o premierze "Shreka 5". Co prawda szybko ją usunął, ale temat zdążyły już podjąć media.

REKLAMA
Shrek

Jak podaje Movieweb, według rzeczonego postu na LinkedInie "Shrek 5" miałby się pojawić na ekranach kin w 2025 roku. Czy tak rzeczywiście będzie? Wspomniany portal twierdzi, że to bardzo prawdopodobne, ale musimy poczekać na oficjalne potwierdzenie tej informacji.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA