REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Wstrzymajcie się z czerwcowymi wyjazdami. SkyShowtime sprawi, że nie zechcecie ruszyć się sprzed ekranu

Mocna oferta SkyShowtime na czerwiec. Na platformę wchodzą tak dobrze zapowiadające się filmy i seriale, że przesuniecie swoje plany wakacyjne, aby je obejrzeć. Wśród nadchodzących premier znalazł się wyczekiwany 3. sezon "Mayor of Kingstown" od twórcy "Yellowstone" i głośna nowość.

13.05.2024
11:40
skyshowtime premiery czerwiec co obejrzeć
REKLAMA

Maj w SkyShowtime nie należy do najmocniejszych. Dostajemy głównie kontynuacje rozpoczętych wcześniej seriali, bo z nowości to tylko 2. sezon "The Family Stallone" i ten paskudny "Egzorcysta: Wyznawca". Jak się jednak okazuje, w mijającym właśnie miesiącu platforma szykuje grunt pod czerwcową burzę interesujących premier. Nadchodzi ich całkiem sporo. Ale to nie ilość się w tym wypadku liczy, ale jakość. W dużej mierze to przecież długo wyczekiwane tytuły. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, macie więc ostatnią szansę, aby obejrzeć dwie dotychczasowe odsłony "Mayor of Kingstown" (znajdziecie je tutaj), bo zaraz w serwisie pojawią się jego nowe odcinki. Dlaczego warto się produkcją zainteresować?

Powodów jest wiele. Najważniejszy z nich już nawet wspomniałem, bo "Mayor of Kingstown" to serial Taylora Sheridana, twórcy uwielbianego "Yellowstone". Chociaż panuje w nim zupełnie inny klimat, również jest tak duszny, że nie można się od niego oderwać. To opowieść o rodzinie McLusky. Rządzą miastem, w którym jedynym dobrze prosperującym biznesem jest więziennictwo. Próbują oni przywrócić porządek w tytułowym Kingstown, gdzie panuje chaos i niesprawiedliwość. Oczywiście, na swój sposób. Brzmi ciekawie? Tak powinno, gdyż to tytuł brutalny i intensywny. Wciąż jednak nie to jest w nim najlepsze.

REKLAMA

SkyShowtime - co obejrzeć w czerwcu?

Najważniejszy powód, żeby oglądać "Mayor of Kingstown"? Wcielający się w główną rolę Jeremy Renner, który wcześniej zdążył zaistnieć w świadomości widzów jako Hawkeye w filmach (i serialu) MCU. Tutaj objawia przed nami pełnię swego talentu. W końcu nie gra drugich skrzypiec, tylko pierwsze. Jest świetny jako Mike McLusky, próbujący rozwiązywać nawarstwiające się problemy. Chociaż do tej pory łatwo mu nie było, teraz dopiero zrobi się ciężko.

Mayor of Kingstown - SkyShowtime

3. sezon "Mayor of Kingstown" zadebiutuje na SkyShowtime 6 czerwca. Ostatni odcinek pojawi się natomiast na platformie dopiero 8 sierpnia. Co oglądać w tygodniowych przerwach między kolejnymi epizodami? "Tatuażystę z Auschwitz" oczywiście. Scenariusz miniserialu powstał na podstawie powieści Heather Morris, inspirowanej wspomnieniami Laliego i Gity Sokolov, którzy poznali się jako więźniowie w Auschwitz. Zaraz po przybyciu na miejsce Lali zostaje tatuażystą, odpowiedzialnym za nanoszenie numerów identyfikacyjnych na współwięźniów. Pewnego dnia poznaje Gitę. Tak rozpoczyna się niezwykły romans.

"Tatuażysta z Auschwitz" zadebiutuje na SkyShowtime dzień po 3. sezonie "Mayor of Kingstown" - 7 czerwca. Serial składa się z sześciu emocjonujących odcinków. Między nimi platforma dostarczy też produkcję, która pomoże subskrybentom nieco ochłonąć. To akurat propozycja dla dzieci - tych małych. "Psi patrol" powróci bowiem do serwisu z sezonem 10B. Jakby tego było mało, dostaniemy też finałowy epizod "Apples Never Fall". A co z filmami? W tym wypadku będzie sporo akcji, trochę muzyki i nieco trollowato.

Więcej o ofercie SkyShowtime poczytasz na Spider's Web:

Już 1 czerwca na SkyShowtime pojawi się "Air Force One Down", czyli opowieść o nowej agentce Secret Service, która staje przed nie lada wyzwaniem, kiedy samolot z prezydentem przejmują terroryści, dążący do zablokowania ważnej umowy energetycznej. Gorąco zrobi się też w "Miłym towarzystwie". W końcu to historia młodej adeptki sztuk walki. Ria Khan wierzy, że musi uratować starszą siostrę przed aranżowanym małżeństwem. Wymyśla ambitny plan, aby powstrzymać nadchodzący ślub.

Prócz pełnych akcji tytułów na SkyShowtime w czerwcu na SkyShowtime tanecznym krokiem wejdzie też "Milli Vanilli". To dokument o tytułowym popowym duecie i skandalu, jaki wybuchł w latach 90. z jego udziałem. Miesiąc platforma zakończy natomiast kolorowo - "Trollami 3".

REKLAMA

SkyShowtime - pełna lista nowości na czerwiec:

  • Air Force One Down 1/06/2024
  • Milli Vanilli 1/06/2024
  • Mayor of Kingstown: 3. sezon 6/06/2024
  • Tatuażysta z Auschwitz 7/06/2024
  • Psi Patrol: sezon 10B 14/06/2024
  • Miłe towarzystwo 28/06/2024
  • Trolle 3 29/06/2024
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA