REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Inne marcowe premiery SkyShowtime nie mają szans z tym filmem. "Oppenheimer" wreszcie w streamingu

SkyShowtime szykuje na marzec premiery i kontynuacje świetnych seriali. Nie oszukujmy się jednak. Cokolwiek by na platformę w przyszłym miesiącu nie wchodziło i tak wszyscy czekamy na jeden tylko film. "Oppenheimer" wreszcie zawita bowiem do streamingu.

08.02.2024
14:19
oppenheimer skyshowtime online premiera
REKLAMA

Dystrybutorska logika od dawna jest już niezachwiana. Produkcja ma najpierw podbić kina, potem trafić na VOD, a dopiero w następnej kolejności do streamingu. "Oppenheimer" przeszedł już przez dwa z tych etapów. W dodatku z opóźnieniem, bo kiedy cyfrowy dostęp do "Barbie" można było wykupić już od dłuższego czasu, film Christophera Nolana w sieci ledwie zadebiutował. Dlaczego tak się stało?

Późna premiera "Oppenheimera" online wynika przede wszystkim z niechęci Christophera Nolana do internetowej dystrybucji filmów. On jest fetyszystą kina (szczególnie IMAX-a), przez co zażyczył sobie, aby produkcja nie pojawiła się na platformach VOD przed upływem przynajmniej 100 dni od debiutu na wielkich ekranach. Jednakże i bez tego tytuł szybko by do sieci nie trafił.

Więcej o "Oppenheimerze" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

SkyShowtime - co obejrzeć w marcu na platformie?

Okienka dystrybucyjne bywają różne. Na ich długość wpływają różne czynniki, ale najważniejszym z nich pozostają wyniki box offisu. Im większy sukces kasowy, tym później dany film trafia do sieci. A "Oppenheimer" jest trzecim największym hitem zeszłego roku. Z ponad 950 mln dol. na koncie prześciga go jedynie "Super Mario Bros." (1,36 mld) i - oczywiście - "Barbie" (prawie 1,5 mld). A przecież mówimy tu o 3-godzinnym kolosie z kategorią wiekową "R". Nawet biorąc pod uwagę gwiazdorską obsadę i prestiżowe nazwisko reżysera, wynik ten należy więc uznać za imponujący.

Oppenheimer - SkyShowtime

Biorąc pod uwagę wyniki "Oppenheimera" zapewne każdy, kto miał film zobaczyć, już go pewnie widział. Istnieje też duże prawdopodobieństwo, że się nim zachwycił i zechce sięgnąć po niego ponownie. Pewnie więc w streamingu również będzie hitem. Ale o tym w naszym kraju dowiemy się dopiero po 21 marca, kiedy to produkcja trafi na SkyShowtime, gdzie będzie można ją obejrzeć w ramach opłacanego abonamentu.

Do czasu premiery "Oppenheimera" SkyShowtime nie pozwoli swoim użytkownikom się jednak nudzić. W marcu na platformie regularnie będą pojawiać się nowe odcinki 2. sezonu "Halo" czy "Teda". Prócz tego nie zabraknie też premierowych tytułów, z których warto zwrócić uwagę przede wszystkim na "Sexy Beast".

Sexy Beast - SkyShowtime

Serial to prequel filmu Jonathana Glazera z 2000 r. Śledzi on relację między bohaterami pełnego metrażu, członkami brytyjskiego półświatka lat 90. Oj, będzie się w nim działo, a i nietuzinkowego humoru nie zabraknie.

SkyShowtime - pełna lista nowości na marzec

Premiery seriali:

 • Sexy Beast 07/03/2024
 • Mary&George 08/03/2024
 • The Enoys (Los Enviados) 15/03/2024

Kontynuacje seriali:

 • Halo: 2. sezon
 • Ted
 • The Lovers
 • The Woman in the Wall
REKLAMA

Filmy:

 • Spuszczone ze smyczy 16/03/2024
 • Oppenheimer 21/03/2024
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA