REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Kinomani, odpalajcie SkyShowtime. Wybieramy najlepsze filmy dostępne na platformie

Czekaliśmy na ten moment! SkyShowtime w końcu weszło do Polski, a wraz z nim w naszym kraju pojawiło się mnóstwo głośnych seriali. Ale przecież nie tylko dla nich warto wykupić subskrypcję (w dodatku w promocyjnej cenie!). Na platformie nie brakuje też niedawnych kinowych hitów i ponadczasowych klasyków X muzy.

14.02.2023
10:24
skyshowtime filmy co obejrzeć
REKLAMA

SkyShowtime weszło właśnie do Polski. "W końcu!" - chciałoby się krzyknąć. Wreszcie bowiem możemy sobie spokojnie zbindżować "Yellowstone", "Tulsa King", czy nawet "Mayor of Kingstown". No ale seriale serialami. Platforma ma nam o wiele więcej do zaoferowania. W jej ofercie znajduje się bowiem mnóstwo hitów. Starszych, nowszych - jakich sobie zażyczycie.

REKLAMA

SkyShowtime - jakie filmy obejrzeć na start?

Filmy, które nie tak dawno zawojowały kina, nieśmiertelne klasyki i popularne serie - a to jeszcze nie wszystko, co znajdziecie na SkyShowtime. W serwisie nie brakuje bowiem również tytułów, których do tej pory nie można było w Polsce obejrzeć. Platforma nikomu nie pozwala się nudzić, dlatego zwiedzicie z nią fantastyczne światy, przeżyjecie superbohaterską przygodę, a nawet przelecicie się odrzutowcem z Tomem Cruise'em.

Czytaj także:

Wiking

Wiking - SkyShowtime

Bez wątpienia jest to jeden z najlepszych filmów zeszłego roku. Robert Eggers przedstawia tu historię protoplasty szekspirowskiego Hamleta. Nie należy się jednak spodziewać pytań w stylu "być albo nie być". Książę Amleth chętnie chwyta za miecz i po kolei wybija swoich wrogów. Jest brutalnie, ale też wyjątkowo stylowo. "Wiking" okazuje się przez to tyleż odrażający, co hipnotyzujący.

Top Gun: Maverick

Oto jeden z największych hitów kinowych zeszłego roku. Na całym świecie zarobił niecałe 1,5 mld dolarów. Jak więc widać, ten odgrzewany po niemal 40 latach kotlet smakuje wyśmienicie. Tom Cruise pokazuje, że wciąż potrafi czarować chłopięcym urokiem, a efekty specjalne wbijają w fotel. Naprawdę można poczuć się jak w kokpicie odrzutowca.

Czytaj także:

Jerry and Marge Go Large

Czyż nie byłoby cudownie odkryć luki w systemie gier losowych? Wygrywać w kolejnych loteriach? Każdy by tak chciał! Tytułowemu Jerry'emu się to udaje. Wraz z żoną Marge zdobywa w ten sposób spore pieniądze. Para postanawia przeznaczyć je na odnowę swojego miasteczka. "Jerry and Marge Go Large" to ciepły i zabawny komediodramat z Bryanem Cranstonem w roli głównej.

Downtown Abbey: Nowa epoka

Downtown Abbey: Nowa epoka - SkyShowtime

"Downtown Abbey" podbiło serca widzów na całym świecie. Serial o brytyjskiej arystokracji w czasach społecznych przemian liczy sobie 6. sezonów. Ale sama historia na tym się nie kończy. Produkcja doczekała się dwóch filmowych kontynuacji. Obie zobaczycie na SkyShowtime. W "Nowej epoce" wraz z Crowleyami wybierzecie się na riwierę francuską, gdzie przyjdzie wam odkryć pewne zaskakujące fakty. A to przecież nie wszystko. W tym czasie tytułową rezydencję odwiedza bowiem ekipa telewizyjna.

Secret Headquarters

Szał na superbohaterów opanował cały świat i każdego z nadawców. Na SkyShowtime również nie brakuje trykociarskiej rozpierduchy. Takiej na wesoło. "Secret Headquarters" to komedia, w której Charlie odkrywa, że pod jego domem mieści się siedziba najpotężniejszego superbohatera na świecie. Razem będą walczyć ze złoczyńcami atakującymi świat.

Ojciec chrzestny

Oferta filmowa SkyShowtime nie ogranicza się do nowości. Znajdzie się też coś dla fanów klasyki. I to całkiem dużo. Na ten tytuł należy zwrócić szczególną uwagę. W końcu trudno o bardziej docenianą i ponadczasową produkcję. "Ojciec chrzestny" to epicka gangsterska saga rodu Corleone. Historia jej powstania jest równie ciekawa, co ona sama. Dlaczego? Dowiecie się, jeśli po seansie sięgniecie po także dostępny na platformie serial "The Offer".

Mission: Impossible

Mission: Impossible - SkyShowtime

Szukacie pomysłu na maraton filmowy? SkyShowtime ma w swojej ofercie mnóstwo popularnych serii - od "American Pie" po "Szybkich i wściekłych". Jest też pięć części "Mission: Impossible". To świetna okazja, aby zobaczyć jaką ewolucję przeszedł grany przez Toma Cruise'a Ethan Hunt.

REKLAMA

SkyShowtime - jakie jeszcze filmy obejrzeć na start?

  • Ambulans
  • Jurassic World Dominion
  • Ingrid wyrusza na zachód
  • Piekielna machina
  • The Hanging Sun
  • Gość
  • Scott Pilgrim kontra świat
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA