REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

DC ma swoją "Supergirl". To gwiazda "Rodu Smoka"

DC Studios ma swoją Supergirl. Została nią Milly Alcock, która grała młodą Rhaenyrę Targaryen w pierwszym sezonie serialu HBO "Ród smoka". Teraz aktorka zagra Kobietę ze Stali w nowym uniwersum DC razem z Jamesem Gunnem i Peterem Safranem w nadchodzącym filmie "Supergirl: Woman od Tommorow". Produkcja została oparta na komiksach DC o tym samym tytule autorstwa Toma Kinga i Bilquis Evely.

30.01.2024
8:50
Milly Alcock Supergirl
REKLAMA

Milly Alcock została Supergirl. Gwiazda "Rodu Smoka" trafi do nowego uniwersum DC. W filmie "Supergirl: Woman od Tommorow" zagra główną rolę. Nowa produkcja nie ma jeszcze reżysera, choć Ana Nogueira ("Pamiętniki wampirów" została zatrudniona do napisania scenariusza jeszcze w listopadzie 2023 r. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy Milly Alcock zadebiutuje jako superbohaterka. Zanim najnowsza produkcja trafi do kin, tytułową bohaterkę będzie można zobaczyć w widowisku wyreżyserowanym przez Gunna "Superman: Legacy". Premiera zaplanowana jest na lipiec 2025 r.

REKLAMA

Więcej o DC przeczytasz w Spider's Web:

Gwiazda "Rodu Smoka" nową Supergirl.

Film na pewno będzie oddzielną, samodzielną historią, która bazuje na serii komiksowej Toma Kinga i Bilquis Evely. James Gunn swego czasu mówił, że widzowie zobaczą duże różnice dzielące Supermana i Supergirl, która wychowana została w warunkach określonych mianem spartańskie. W końcu widzi, jak jej bliscy giną w tragicznych okolicznościach. Twórcy nową Supergirl opisują jako hardkorowa i nieprzewidywalna.

REKLAMA

Milly Alcock najbardziej znana widzom z serialu "Ród Smoka"

Milly Alcock swoją karierę rozpoczęła, będąc nastolatką. Wtedy zadebiutowała w australijskiej telewizji. Największą popularność i uznanie zdobyła w prequelu serialu HBO "Gra o tron", grając dążącą do sukcesu księżniczkę Targaryenów w pierwszych pięciu odcinkach serialu "Ród smoka". Później przekazała tę rolę Emmie D'Arcy po tym, jak serial przeskoczył w czasie o 10 lat. Wcześniejsza supergirl - aka Kara Zor-El grana była przez m.in. Melissę Benoist oraz przez Sashę Calle.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA