REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Zmienili miejsce koncertu Taco Hemingwaya. Będzie więcej biletów

Choć trasa koncertowa 1-800-TOUR Taco Hemingwaya została w pełni wyprzedana, okazuje się, że będzie jeszcze możliwość na zakup biletu na koncert w Warszawie. Będzie to dla rapera przełomowe wydarzenie, ponieważ po raz pierwszy wystąpi on na solowym koncercie na PGE Narodowym. Kiedy rusza sprzedaż biletów?

22.03.2024
12:19
taco hemingway stadion pge nowa pula biletow
REKLAMA

W ramach trasy koncertowej 1-800-TOUR promującej album "1-800-Oświecenie" Taco Hemingway pojawi się w sześciu miastach. Trasa rozpocznie się już 17 maja koncertem w Katowicach, a w późniejszych dniach raper wystąpi także w Poznaniu (19 maja), Gdańsku (24 maja), we Wrocławiu (7 czerwca) i w Krakowie (22 czerwca), a ostatni koncert na trasie miał odbyć się 22 czerwca w Letniej Scenie Progresji w Warszawie. Okazało się jednak, że w związku z gigantycznym zainteresowaniem fanów, artysta postanowił przyjąć zaproszenie od PGE Narodowego i tym samym ostatnim przystankiem na trasie Filipa Szcześniaka będzie Stadion Narodowy, na którym wystąpi solo po raz pierwszy.

REKLAMA

Taco Hemingway wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie. Kiedy rusza sprzedaż nowej puli biletów?

Już 22 czerwca Taco Hemingway wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie, czyli tego samego dnia, kiedy miał odbyć się koncert w Letniej Scenie Progresji. W związku z tym już 28 marca do sprzedaży trafi kolejna pula biletów, a posiadacze wejściówek będą mogli wymienić je między 25 a 27 marca:

Bilety będzie można wymienić w trzech turach, od poniedziałku, od godziny 11.00, do 23.59 w środę, czyli w dniach od 25 do 27 marca. Przypisanie do danej tury wynika z daty zakupu Twoich biletów. Każda osoba posiadająca bilet zostanie poinformowana mailowo o terminie, w którym będzie możliwa wymiana jej wejściówki

- czytamy na stronie organizatora.

Tury prezentują się następująco:

  • I tura (od poniedziałku 25 marca, 11.00 - osoby, które kupiły bilety 20-21 września 2023 r.
  • II tura (od wtorku 26 marca, 11.00) - osoby, które kupiły bilety w między 6 a 31 grudnia 2023 r.
  • III tura (od środy 27 marca, 11.00) - osoby, które kupiły bilety od 1 stycznia 2024 r.

Bilety będzie można wymienić na płytę (miejsca stojące) oraz na trybuny (miejsca siedzące numerowane), a zwroty wejściówek będą przyjmowane od czwartku, 28 marca. Więcej informacji o tym, jak wymienić lub zwrócić bilet, znaleźć można na stronie organizatora.

REKLAMA

O Taco Hemingwayu przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA