REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

William w "The Crown" spotykał się z Lolą. Jej postać wzorowana jest na prawdziwej sympatii księcia

Druga odsłona 6. sezonu "The Crown" pojawiła się na Netfliksie. Jednym z ważnych wątków ostatniej serii jest poznanie się Kate i Williama oraz początki ich relacji. Zanim ten związek zaczął rozkwitać, syn Diany i Karola randkował w serialu z niejaką Lolą - energiczną i barwną dziewczyną, poznaną na Uniwersytecie St. Andrews. Jej postać wzorowana jest na prawdziwej sympatii Williama, którą książę poznał na uczelni. Kim była?

15.12.2023
19:01
The Crown Kate William Lola
REKLAMA

6. sezon "The Crown" jest już w całości na Netfliksie. Choć pierwsze cztery odcinki z udziałem m.in. księżnej Diany i Dodiego Al-Fayeda były dość kiczowate i przewidywalne, to druga część jest nieco ciekawsza, jakkolwiek nie pozbawiona wrażenia pewnej taniości. Niczym zaczerpnięty z komedii romantycznej jawi się tam wątek Kate i Williama, którzy poznali się na Uniwersytecie ST. Andrews.

REKLAMA

Więcej o The Crown przeczytasz w Spider's Web:

Lola urzekła Williama w The Crown. Kim jest Carly Massy-Birch?

Piękna Kate nie jest jednak jedyną kobietą, którą oczarował syn księżnej Diany. Tuż przed poznaniem swojej miłości, William randkował z innymi kobietami. W serialu jedną z nich jest niejaka Lola, również poznana na tej samej uczelni. To barwna i energiczna młoda kobieta, która widzi, że Kate wpadła w oko Williamowi, więc jest o niego dość mocno zazdrosna i otwarcie to wyraża. Jak się okazuje, postać Loli wzorowana jest na prawdziwej dziewczynie, którą William poznał na Uniwersytecie ST. Andrews.

To Carly Massy-Birch. Studencka sympatia Williama pochodziła z Devon, a jej rodzice prowadzili farmę i kemping w Axminster. Carly Williama poznała w 2001 na uczelni w St. Andrews, gdzie studiowała angielski i kreatywne pisanie. Carly była rok starsza od księcia. Do ich spotkania miało dojść podczas przesłuchania do spektaklu "Franny i Zooey" J.D. Salingera.

Związek Williama i Carly trwał kilka tygodni. Później syn Diany i Karola związał się z Kate Middleton.

Jak można przeczytać w zagranicznych mediach, m.in. w serwisie Thecinemaholic.com William i Carly dość szybko związali się ze sobą, choć ich relacja trwała dosłownie kilka tygodni. Sympatia Williama podobno w trakcie ich randek chętnie gotowała swojemu chłopakowi. Carly krótko po skończeniu uczelni, została aktorką teatralną oraz prezenterką radiową. Obecnie mieszka we Francji i trzyma się daleko od blichtru i show-biznesu.

Jak wspominała jakiś czas temu w rozmowie z Vanity Fair, uczelnia i jej teren były małym miejscem, w związku z czym łatwo było wpaść na Williama.

REKLAMA

Dobrze się dogadywaliśmy, ale myślę, że i tak dobrze byśmy się dogadywali, nawet gdyby nie działo się między nami nic romantycznego. To była w dużej mierze sprawa uniwersytecka, zwykły uniwersytecki romans

opowiadała w wywiadzie.

Jak miłosne perypetie Williama zakończyły się, to już z wiemy z mediów. William i Kate oficjalnie zostali parą w 2003 roku. W październiku 2010 roku zakochani zaręczyli się podczas wycieczki do Kenii, a w kwietniu 2011 roku pobrali się. Kate i William są rodzicami trójki dzieci: dwóch synów i córki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA