REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD /
  4. Dzieje się

Serial „X-Men '97” pobił rekord. Jest najchętniej oglądaną produkcją Disney+ w 2024 roku

O sukcesie serialu „X-Men '97” mówiło się już w sieci naprawdę dużo i głośno. Sentymentalny powrót do ukochanej animacji sprzed lat okazał się być strzałem w dziesiątkę. Widzowie pokochali ten tytuł praktycznie od samego początku. Aktualnie jesteśmy tuż przed premierą ostatniego odcinka serii, a jej odbiorcom wciąż nie schodzi uśmiech z twarzy. Teraz wiemy już, że serial „X-Men '97” jest najchętniej oglądaną produkcją oryginalną, jak do tej pory, w 2024 roku na platformie Disney+.

14.05.2024
17:01
x men disney+ serial najpopularniejszy
REKLAMA

Produkcja „X-Men ‘97” jest bezpośrednią kontynuacją legendarnej serii animowanej z 1992 roku – „X-Men: The Animated Series”. Widzowie musieli zatem czekać aż 32 lata na to, aby w końcu zobaczyć swoich ulubionych superbohaterów, narysowanych dobrze znaną im kreską. Twórcy najnowszej odsłony zdecydowali się nie tylko na zachowanie uwielbianej przez fanów stylistyki, ale też zaangażowali aktorów głosowych, których ostatni raz mogliśmy usłyszeć w swoich rolach ponad 3 dekady temu. Oczywiście w polskiej wersji językowej, bo o niej właśnie mowa. Były to naprawdę odważne i śmiałe posunięcie. Tak mocne uderzanie w nostalgiczne tony mogło skończyć się dwojako. Albo spektakularnym sukcesem, albo sromotną porażką. Nic pomiędzy. Na szczęście teraz wiemy już, że serial „X-Men ‘97” okazał się być tytułem wręcz perfekcyjnym.

REKLAMA

Serial X-Men '97 pobił rekord What If...?: to najchętniej oglądany tytuł animowany w 2024 roku

Stęsknieni fani ruszyli przed ekrany od razu, gdy tylko na platformie Disney+ pojawił się pierwszy odcinek animacji „X-Men ‘97”. Skutek takiej wzmożonej aktywności można było zauważyć niezwykle szybko. Okazało się, że było to najlepsze otwarcie pierwszego sezonu serialu animowanego od lat. Podobnym wynikiem mógł poszczycić się jedynie tytuł „What If...?” Marvela, który to zadebiutował w serwisie w 2021 roku. Ukochani mutanci z dzieciństwa nie mieli sobie równych. Nic więc dziwnego, że jeszcze przed oficjalną emisją finałowego odcinka sieć obiegła informacja, że najnowsza animacja otrzymała miano najchętniej oglądanej produkcji oryginalnej na platformie Disney+. Oczywiście mowa tutaj o bieżącym roku, a warto zauważyć, że nie dotrwaliśmy jeszcze do końca pierwszej jego połowy. Zatem przed nami wciąż całkiem sporo serialowych premier, jednak niezaprzeczalnemu sukcesowi „X-Men ‘97” ciężko będzie nawet dorównać, nie wspominając już nawet o jego pobiciu. Lepszej oryginalnej produkcji animowanej możecie już nie zobaczyć.

Wpis na platformie X informujący o tym, że X-Men ‘97 jest najchętniej oglądanym serialem animowanym na Disney+

Serial animowany „X-Men ‘97” można oglądać na platformie Disney+.

REKLAMA

Więcej o serialu „X-Men ‘97” czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA