REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

"Yellowstone" dostanie godnego następcę? Nowy western twórcy hitowego serialu otrzymał datę premiery

Taylor Sheridan się nie obija. Wciąż jeszcze czekamy na finałowe odcinki "Yellowstone", a tuż po ich premierze otrzymamy nowy serial zapracowanego twórcy. Kiedy zobaczymy go w Polsce?

09.07.2024
19:31
landman skyshowtime yellowstone premiery
REKLAMA

Populacja seriali Taylora Sheridana regularnie się powiększa. Oczywiście, perłą w jego dorobku pozostaje "Yellowstone". Ale przecież w międzyczasie zaserwował nam inny megahit, "Tulsa King" z Sylvestrem Stallone'em. Dostaliśmy też kilka pomniejszych hitów, ale wciąż hitów: spin-offy sagi rodu Duttonów - "1883" i "1923" - "Mayor of Kingstown" i "Special Ops: Lioness". Niedługo dołączy do nich "Landman". Gdzie go wypatrywać? Tam, gdzie można oglądać pozostałe produkcje płodnego twórcy: na SkyShowtime.

Akcja "Landmana" zabiera nas do nowopowstałych miasteczek zachodniego Teksasu. Fabuła powstała w oparciu o historię przedstawioną w 11-odcinkowym podcaście "Boomtown". To historia opowiedziana z dwóch perspektyw - pracowników naftowych i miliarderów, którzy spowodowali przewrót, mający zmienić klimat, gospodarkę i geopolitykę.

REKLAMA

Landman - kiedy premiera nowego serialu twórcy "Yellowstone"?

W główną rolę w nowym serialu twórcy "Yellowstone" wciela się laureat Oscara Billy Bob Thornton. Prócz niego w produkcji występują również Ali Larter ("The Last Victim"), Michelle Randolph ("1923"), Jacob Lofland ("Joker 2"), Kayla Wallace ("Głos serca"), James Jordan ("Yellowstone"), Mark Collie ("Nashville"), Paulina Chávez ("Ashley Garcia i jej rozszerzający się wszechświat") i Demi Moore ("Konflikt: Capote kontra socjeta"). Gościnnie w "Landmanie" pojawiają się natomiast: Jon Hamm ("Mad Men"), Andy Garcia (seria "Niezniszczalni") i Michael Pena ("Bogowie ulicy"). Jak więc widać, obsada jest bardziej niż zacna.

Landman - SkyShowtime - Yellowstone - co obejrzeć?

"Landmana" zobaczymy już całkiem niedługo. W Stanach Zjednoczonych zadebiutuje na Paramount+ już 17 listopada. W naszym kraju pojawi się natomiast trzy dni później, 20 listopada. Na SkyShowtime wylądują wtedy dwa premierowe odcinki. Pozostałych osiem będzie trafiać konsekwentnie na platformę w tygodniowych odstępach w każdą kolejną środę.

Warto zauważyć, że w listopadzie czeka nas prawdziwe zatrzęsienie serialami Taylora Sheridana. "Landman" pojawi się bowiem na SkyShowtime niedługo po premierze finałowej odsłony "Yellowstone", która będzie miała miejsce 14 listopada.

Więcej o "Yellowstone" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Zanim jednak dostaniemy finałową odsłonę "Yellowstone" i pierwsze odcinki "Landmana" na SkyShowtime pojawi się jeszcze jeden serial Taylora Sheridana. Już 18 września na platformę powróci bowiem Sylvester Stallone w 2. sezonie "Tulsa King". Jakby produkcji sygnowanych nazwiskiem Sheridana wciąż było wam jednak mało, przypomnę, że nie tak dawno w serwisie zadebiutowała 3. odsłona "Mayor of Kingstown".

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA